☰ menu

warsztaty z okazji Dnia Rodzinnego w Bonie
niedz.
04.06.2017
Z okazji Dnia Dziecka w najbliższą niedzielę organizujemy Dzień Rodzinny w Bonie, w ramach którego odbędą się u nas 3 rodzaje warsztatów dla dzieci w różnym wieku:

Godz. 11:00:
Warsztaty z ilustratorką: Aleksandrą Kucharską-Cybuch
Tematem warsztatów będą postaci z baśni H. Ch. Andersena. W ruch pójdą kredki, farby, nożyczki i kolorowe papiery, z których dzieci będą tworzyć obrazki – swoje wyobrażenia baśniowych postaci: Calineczki, Brzydkiego Kaczątka i innych.
Wydarzenie jest realizowane w ramach projektu Fundacji Miasto Literatury pt. „Krakowskie księgarnie na medal 2. edycja”.
Projekt jest współfinansowany ze środków Gminy Miejskiej Kraków.

Godz. 13:00:
Warsztaty z książką „Pan Brumm na Hula-Hula” Daniela Nappa
Warsztaty plastyczne dla dzieci w wieku 4–6 lat, w programie których znajdzie się m.in. tworzenie latawca.
Dla uczestników warsztatów przewidziana jest 15% zniżka na całą serię Pana Brumma.
Warsztaty poprowadzą doświadczone w pracy z dziećmi artystki, absolwentki ASP oraz studium pedagogicznego: Katarzyna Bochenek-Igielska oraz Barbara Malawska.

Godz. 15:00:
Warsztaty z książką „Krwawy Pierścień” Gerda Ruebenstrunka
Spotkanie kierowane jest do dzieci powyżej 8. roku życia, ale do zabawy zapraszamy również młodsze dzieci w towarzystwie rodziców. Głównym punktem programu będzie gra, której celem jest odnalezienie na podstawie różnych wskazówek, zagadek i rebusów – Krwawego Pierścienia, dobrze ukrytego na terenie księgarni. Zwycięzca otrzyma książkę „Krwawy pierścień”. Grze towarzyszyć będzie lektura fragmentów.

Wszystkie wydarzenia są bezpłatne!
Ilość miejsc jest ograniczona, dlatego prosimy o zapisy: ksiegarnia@bonamedia.pl, 12 430 52 22