☰ menu

Dzień Dziecka w towarzystwie piratów. Będzin

sob.
25.06.2022
Uwaga, robimy drugie podejście! Tym razem wszystkie dzieci: te małe i te, trochę starsze – zapraszamy do wspólnej zabawy z prawdziwymi piratami. Każdy maluch wie, że życie pirata nie ogranicza się tylko do bitew i grabieży, ale przede wszystkim liczy się niesamowita przygoda i huczna zabawa!

A więc przenosimy się w karaibskie rejony, nie straszne nam burze i deszcze, dajemy się unieść falom morskiej przygody!

Startujemy 25 czerwca o godz. 14 w Parku Syberka, gdzie wszystkich naszych milusińskich zaprasza prezydent miasta Łukasz Komoniewski. Będzie wiele atrakcji: zabawy i piosenki pirackie, warsztaty i pokazy, dmuchańce, zabawy z chustą i sznurkowe kombinacje. Dla zainteresowanych stoiska służb mundurowych: policji, straży miejskiej oraz straży pożarnej. Jak przystoi na prawdziwych piratów będą tatuaże oraz malowanie buziek, a na deser piana party!

Pogody nie możemy zagwarantować, natomiast gwarantowana fantastyczna atmosfera i wesoła zabawa!