☰ menu

Budujemy nowy dom! Koncert dla dzieci w wieku 3-8 lat

sob.
17.06.2023
Rodzinnym miastem Bazylka jest oczywiście Warszawa, znana mu już od ponad 100 lat. Stare Miasto, Powiśle, Trakt Królewski to miejsca szczególnie przez naszego bazyliszka ulubione, by nie wspomnieć o drugim brzegu Wisły, gdzie po wojnie Bazylek odnalazł na Pradze swój dom.

Nieprzypadkowo smok na swoje mieszkanie wybrał siedzibę warszawskiej orkiestry Sinfonia Varsovia. Zawsze ciągnęło go do muzyki i, choć w młodości słuchał głównie melodii ulicznych grajków i kapel podwórkowych, później zaczął doceniać też inny repertuar – ten grywany na instrumentach orkiestry symfonicznej. Wspomnieniami z dawnych lat i opowieściami o stolicy Bazylek dzielić się będzie z dziećmi i swoimi dobrymi znajomymi – muzykami Sinfonii Varsovii. Przy okazji odkryje, że Badaczka nie tylko zna się na życiu skrzatów i elfów, ale wytrwale kolekcjonuje też warszawskie piosenki. Może więc odważyć się zaśpiewać razem z nią?

Sprzedaż biletów rodzinnych:

Bilet rodzinny na koncerty familijne w cenie 100 zł uprawnia do wejścia maksymalnie 2 osoby dorosłe oraz 3 dzieci (w wieku do 16. roku życia). Bilety rodzinne do nabycia wyłącznie w sprzedaży stacjonarnej.

Rezerwacje biletów rodzinnych są możliwe najpóźniej 72 godziny przed wydarzeniem. W celu rezerwacji należy wysłać wiadomość na adres: olga.curzydlo@sinfoniavarsovia.org. W treści maila prosimy o podanie koncertu, daty oraz ilości osób (dorosłych i dzieci). Rezerwacja wygasa pół godziny przed rozpoczęciem koncertów. Zachęcamy do wcześniejszego zakupu.