☰ menu

Zwrotnik Raka Epizod VII – weź udział w kampanii społecznej promującej psychoonkologię

pt.-niedz.
26.10-28.10.2012

Poszukiwania nowych współrzędnych rozpoczniemy 26 października w Poznaniu

. Zapraszamy na ciekawe warsztaty psychologiczne oraz warsztaty dla profesjonalistów, spotkania, koncert Zespołu Tsigunz Fanfara Avantura i występ kabaretu Afera.

Podczas wydarzenia w Miasteczku Zdrowotnym będzie możliwość badań profilaktycznych i konsultacji specjalistów. Znajdzie się również miejsce na poznanie racjonalnej diety w Jaskini Zdrowia (prezentacja dobrych produktów dietetycznych, indywidualne konsultacje dietetyczne). Swoje działania i programy zaprezentują także organizacje pozarządowe i instytucje z obszaru promocji zdrowia. Nie zabraknie również  czegoś dla najmłodszych – stworzona będzie otwarta Strefa dla Dzieci, gdzie oprócz zabaw i malowania twarzy zapoznamy maluchy z zasadami zdrowego żywienia.

Wszystkie warsztaty odbywają się w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej /Poznań ul. Kutrzeby 10. Wstęp wolny. Liczba miejsc jest ograniczona. Konieczne są zapisy telefoniczne 61 820 27 46 lub 502 99 44 97.

PROGRAM WYDARZENIA:

26 października – piątek
godz. 12.30- 14.30 Znaczenie choroby – jak i po co je odkrywać? / Sylwia Wójcik
godz. 15.00-17.00 Pokoloryj swoje życie – warsztat z wizażu / Monika Misiak – Tabaczyńska

27 października – sobota
godz. 10.00-12.00 Radzenie sobie ze stresem/ Natalia Rucińska
godz. 12.30-14.30 Ja w relacji z chorym onkologicznie/ Izabela Chwilczyńska – Sadecka
godz.15.00-17.00 Muzykoterapia / Małgorzata Stańczyk
godz. 20.00 Koncert Zespołu Tsigunz Fanfara Awantura (Concordia Design)
KRWIOBUS /godz. 10.00 -16.00 / Ul. Kutrzeby 10

DODATKOWO ZAPRASZAMY :
26 – 27 października /piątek i sobota
godz. 10.00- 18.00

SWPS/ ul. Kutrzeby 10

Miasteczko Zdrowotne (badanie znamion skóry, badanie poziomu tkanki tłuszczowej i CO2 wydychanego powietrza, instruktaż samobadania piersi ) + Jaskinia Zdrowia (doradztwo, indywidualne konsultacje dietetyczne)
Strefa Organizacji z Obszaru Promocji Zdrowia (prezentacja organizacji, które zajmują się promocją zdrowia)
Strefa dla Dzieci (animajca dzieci, zintegrowane działania twórcze przez muzykę, plastykę i taniec, edukacja o zdrowym żywieniu)

IMPREZY TOWARZYSZĄCE:
WARSZTATY DLA PROFESJONALISTÓW

26 października/piątek
godz. 14.00-20.00 Psychoterapia w oparciu o teorię sensu życia – Viktora Frankla.Meaning-Centered Group Psychotherapy (MCGP)/ Justyna Pronobis – Szczylik /cena 145 zł

27 października/sobota
godz. 11.00-17.00 Jak uważność (mindfulness) pomaga radzić sobie i żyć z rakiem? O programie Mindfulness-Based Cancer Recovery (MBCR), czyli nowym sposobie bycia z rakiem/ Julia Wahl/ cena 145 zł

28 października /niedziela
godz. 9.30 – 15.30 Dostrojenie do procesu życia.
Jak rozumieć język przemijania i posługiwać się nim w dialogu z wydarzeniami./ Dr Marcin Fabjański /cena 145 zł

WIECZÓR KABARETOWY (Kabaret Afera) / bilet – cegiełka 20 zł
godz. 20.00 (Scena na Piętrze)

ZAPRASZAMY SERDECZNIE!!!