☰ menu

Star WArs in Koncert Gdańśk, Krakó, Wrocłąw, Warszawa
sob.-niedz.
06.10-07.10.2018

Już w najbliższy weekend Rebelianci ścigać będą pewnego Szturmowca. Jak wiadomo – szturmowcy nie grzeszą sprytem, więc będzie można go złapać w najbardziej uczęszczanych miejscach – parkach, placach i skwerach. Na pewno będzie wyróżniać się w swoim charakterystycznym białym pancerzu. Rebelii bardzo zależy jego schwytaniu, więc pomoc będzie nagradzać kuponami, które upoważniają do zakupu 2 biletów w cenie 1 na koncerty Star Wars: Nowa Nadzieja z muzyką na żywo!

Koncerty w Polsce będą miały miejsce w dniach 9, 10, 12 i 13 października 2018 roku. Będzie to niesamowite przeżycie, ikoniczna muzyka i kultowy film. Organizatorem koncertów w Polsce jest JVS Group Polska, która przygotowała dla fanów nie lada gratkę – akcję pt. „Złap Szturmowca oraz kody do zakupu 2 biletów w cenie 1”

O miejscach, w których pojawią się bohaterowie sagi można dowiedzieć się na profilu JVS Group Poland,

uWAGA< UWAGA< MAMY PODPOWIEDŹ DLA MIESZKAŃCÓW TRÓJMIASTA. PODOBNO W WEEKEND SZTURMOWCY UKRYWAĆ SIĘ BĘDĄ W TYCH MIEJSCACH:

SOBOTA: 11:30 – 13:00 – Gdynia: Orłowo (okolice Al. Zwycięstwa), Kolibki
14:00 – 16:00 – Gdańsk: Wrzeszcz (okolice Dworca PKP, ul. Klonowej, ul. Dmowskiego i ul. Wajdeloty)
16:30 – 18:00 – Gdańsk: Stare Miasto

NIEDZIELA:

12:00 – 15:00 – Gdynia (okolice ul. 10-tego lutego, ul. Świętojańskiej, Bulwar Nadmorski, SKM Wzgórze Św. Maksymiliana)

WIĘCEJ O KONCERTACH DOWIESZ SIĘ TUTAJ