☰ menu

Złam Kod Dostępu

czw.-pon.
12.09-30.09.2024
Miejska Strefa Kultury zachęca do udziału w projekcie KOD DOSTĘPU. Od września do listopada 2024 roku będą odbywać się warsztaty oraz szkolenia związane z ideą dostępności.

Integrujące zajęcia zostaną poprowadzone w filiach MSK w Łodzi, położonych w czterech różnych dzielnicach miasta: Klubie Dąbrowa, Centrum Twórczości Lutnia, Domu Kultury 502 oraz w Domu Kultury Widok. Program został podzielony trzy segmenty, przeznaczonych kolejno dla: dzieci i młodzieży, rodziców i opiekunów uczestników zajęć oraz dla tych zainteresowanych wolontariatem w ramach programu „Dostępni w kulturze”.

Partnerami wydarzenia są: Stowarzyszenie Rodziców i Opiekunów Osób z Zespołem Downa Trisomia 21, Szkoła Podstawowa Specjalna nr 194 w Łodzi, Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 4 w Łodzi, Szkoła Podstawowa nr 182 w Łodzi, Szkoła Podstawowa nr 26 im. Armi „Łódź”.

Projekt dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury. Projekt współfinansowany ze środków Miasta Łodzi.