☰ menu

Rezerwacja online»

pakiet 2 noce, Dodatkowe usługi, HB – Śniadanie i obiadokolacja
Cena od 599zł

Możesz do nas przyjechać z domowym zwierzątkiem**. Krótki dojazd z centrum Stolicy, pyszna kuchnia, centrum wodnego relaksu, a także idealne warunki do odpoczynku na świeżym powietrzu (las, rzeka, zewnętrzny plac zabaw)… spędź z bliskimi beztroski weekend w Holiday Inn w Józefowie!

·         2 noclegi w pokoju 1 lub 2-os.

·         śniadanie w formie bogatego bufetu

·         2 obiadokolacje a la carte w Restauracji LunaSol

·         bezpłatny parking i dostęp do Internetu na terenie hotelu

·         kącik komputerowy w lobby

·         Kid`s Corner z zabawkami tradycyjnymi oraz multimedialnymi

·         mini – kino dla najmłodszych (sb i nd, 08:00 – 11:00 w Kid`s Corner)

·         salon gier (stół do ping ponga, bilard, piłkarzyki, rzutki)

·         zewnętrzny plac zabaw z bezpieczną nawierzchnią

·         możliwość wypożyczenia kijków do Nordic Walking oraz sanek (w Recepcji Fitness) – GRATIS.

·         nielimitowany dostęp do strefy wellness:

– basen z hydromasażem oraz Jacuzzi:
W basenie jest ciepła (30C), ozonowana woda bezpieczna dla skóry, szczególnie najmłodszych. Udostępniamy szeroki wybór akcesoriów do zabawy w basenie.

– sauny sucha oraz parowa

– mini gym (m.in.: sprzęt do ćwiczeń siłowych i aerobowych, piłka fitness, wybór hantli, drabinki z uchwytem do podciągania)

·         W hotelu znajduje się Klinika La Perla SPA, w której skorzystasz z masaży oraz zabiegów kosmetycznych i medycyny estetycznej ***.

·         w miarę dostępności oferujemy wcześniejszy check in, późniejszy check out

·         Dzieci poniżej 13 roku życia mieszkające w pokoju rodziców – GRATIS!

·         Każde dziecko od 13 do 18 lat płatne tylko 250 PLN.

·         Możliwość wykupienia pokoju łączonego dla dzieci  w specjalnej cenie 150 PLN brutto

*Poproś pracownika Recepcji o przesłanie ulotki z listą udogodnień dla rodziców z dziećmi lub pobierz z poniższego linku: „Dla rodziny"
**Możliwość przyjazdu ze zwierzęciem domowym za dodatkową opłatą 42 PLN brutto.
*** Oferta dodatkowo płatna. W celu umówienia wizyty skontaktuj się z konsultantem Kliniki La Perla SPA: +48 77 83 095,
jozefow@la-perla.pl

Szczegółowe informacje i rezerwacja:
+48 (22) 77 83 002, reservations@holiday.aquila.pl

Google +

Dodatkowe informacje

·         Holiday Inn w Józefowie znajduje się w sercu Mazowsza na obrzeżach Mazowieckiego Parku Krajobrazowego oraz Rezerwatu rzeki Świder, około 25 km na południowy – wschód
od Warszawy.

·         Usytuowanie hotelu pozwala na dogodny dojazd:
a) samochodem: dane do lokalizacji przez GPS: 52.12318, 21.23421 (w nawigacji prosimy wpisać ulicę Jarosławską).
b) PKP: z Dworca Centralnego w Warszawie:

–     prosimy się przesiąść w linię autobusową http://www.minibus.com.pl/ spod hotelu Marriot (przejście podziemne, obok dworca) i dojechać do przystanku Jarosławska w Józefowie, po czym skręcić pieszo w prawo w ul. Jarosławską (dystans około 10 minut). Dojazd z Warszawy komunikacją miejską to około 50/60 minut.

–      lub też prosimy wybrać kolejkę podmiejską SKM linia S1 z Dworca Warszawa –  Śródmieście  (vis a vis Dworca Centralnego) do stacji PKP Józefów, aby następnie dojechać do nas Taxi (około 7 minut.)

·         Hotel Holiday Inn w Józefowie jest położony na brzegu urokliwego zakola rzeki Świder,
w pobliżu Otwocka, który dzięki dobroczynnemu mikroklimatowi był uznaną miejscowością sanatoryjno-uzdrowiskową. Z hotelu jest bezpośrednie wyjście na Otwocką Plażę Miejską nad rzeką Świder.

·         W okolicy znajdują się rozległe i dobrze oznaczone ścieżki dostosowane do turystyki pieszej
i rowerowej.
Doskonale nadają się do obserwacji przyrody (np. Rezerwat Torfy), spacerów pieszych i nordic walking, biegania oraz wycieczek rowerowych (np. Mazowiecki Park Krajobrazowy, Wydmy Falenickie).

·         Na terenie Otwocka i Józefowa wciąż znajdują się zabytki przypominające o ciekawej historii tego regionu, m.in.: architektura w stylu Świdermajer łącząca elementy mazowieckich domów i alpejskich schronisk, powojenne bunkry oraz wiele innych obiektów, których opis znajdziecie Państwo na stronie Serwisu Urzędu Miasta oraz Muzeum Ziemi Otwockiej.

·         W naszej restauracji, wyróżnionej w prestiżowym przewodniku Gault & Millau 2015,  serwujemy kuchnię polską oraz międzynarodową.

·         Rezerwując pobyt z wyprzedzeniem zyskują Państwo możliwość wyboru rodzaju pokoju
oraz jego usytuowania, np. pod względem widoku. W przypadku specjalnych życzeń serdecznie prosimy o przedstawienie swoich oczekiwań podczas Recepcji pod numerem telefonu: + 48 22 77 83 002.