☰ menu

do 31.01.2012
godz. 7.00 – 17.00

Żłobek Teofiluś zaprasza

Żłobek Teofiluś serdecznie zaprasza rodziców z dziećmi na zimowe dni otwarte. Można nas odwiedzać przez cały styczeń każdego dnia od poniedziałku do piątku w godzinach 7-17.

Przyjmujemy dzieci od 5 miesiąca do 3 roku życia i gwarantujemy profesjonalną opiekę na najwyższym poziomie.
Żłobek "Teofiluś" spełnia wszystkie ustawowe wymogi, podlega kontroli Sanepidu oraz Wydziału Zdrowia i Spraw Społecznych UMŁ. Został wpisany do rejestru żłobków Urzędu Miasta Łodzi (20.10.2011 – 3/2011). Jest pierwszym klubem malucha, który przekształcił się w niepubliczny żłobek zgodnie z założeniami ustawy "żłobkowej" z lutego 2011 roku.
Dbamy o to, by dzieci były nakarmione, wypieszczone, wyspane, czyściutkie.

Prowadzimy również zajęcia (muzyczne, ruchowe i plastyczne) dostosowane do wieku dzieci.
Dla każdej rodziny przygotowujemy indywidualny karnet dostosowany do Państwa potrzeb. Przyjmujemy dzieci zarówno na cały dzień, jak również na kilka godzin w tygodniu.
Opiekując się dziećmi bierzemy pod uwagę wszystkie sugestie rodziców dotyczące godzin karmienia, drzemek i innych istotnych spraw.

PROMOCJA: Dla pierwszej rodziny, która powoła się na portal Miasto Dzieci wpisowe gratis.
Kontakt: 604-356-712

www.oliwkowygaj.com.pl/