☰ menu

pt.-sob.
23.04-08.05.2010

Prezydent Miasta Zgierza oraz Centrum Kultury Dziecka
w Zgierzu zapraszają wszystkich uczniów klas 4-6 szkół podstawowych do udziału w konkursie „Zgierz moich marzeń”.

Nagrodą dla trzech zwycięzców będzie wcielenie się
1 czerwca 2010 w rolę Małego Prezydenta Miasta Zgierza oraz jego dwóch zastępców. Na laureatów konkursu czeka wiele atrakcji oraz niezapomnianych wrażeń!!!

R E G U L A M I N

Organizatorem konkursu oraz całej akcji jest Centrum Kultury Dziecka w Zgierzu (ul. Rembowskiego 17) przy wsparciu Prezydenta Miasta Zgierza

Konkurs adresowany jest do WSZYSTKICH uczniów klas 4-6, uczęszczających do zgierskich szkół podstawowych

Uczestnicy konkursu przygotowują prace na temat „Zgierz moich marzeń”, mające dowolną formę, np.: prac plastycznych, literackich, prezentacji multimedialnych, utworów muzycznych, krótkich przedstawień teatralnych, fotografii lub innych.

Prace mogą mieć dowolną formę, rozmiar i technikę wykonania

Do pracy należy dołączyć krótką odpowiedź na pytanie: „Dlaczego chcesz zostać jednym z Małych Prezydentów Miasta Zgierza”. Uzasadnienie MUSI być napisane odręcznie przez uczestnika i zajmować maksymalnie jedną stronę A4.

Prace należy dostarczyć do Centrum Kultury Dziecka (Zgierz, ul. Rembowskiego 17) do 10 maja 2010r. Jeżeli prace będą wymagały indywidualnego przedstawienia jury np. prezentacja multimedialna, teatralna czy muzyczna, zostaną one poddane ocenie między 10 a 20 maja 2010r. po indywidualnym umówieniu terminu z organizatorem (Centrum Kultury Dziecka).

Uczestnicy są zgłaszani przez placówki szkolne (nauczyciela) lub indywidualnie przez rodzica czy prawnego opiekuna.

Aby zgłoszenie było ważne praca musi być podpisana imieniem i nazwiskiem autora oraz nazwiskiem i kontaktem do opiekuna. Obowiązkowe jest dołączenie prawidłowo wypełnionej karty zgłoszeniowej stanowiącej załącznik do niniejszego Regulaminu oraz uzasadnienia.

Informacje dodatkowe:

Zwycięzcy konkursu w dniu 1 czerwca br. otrzymają funkcje tzw. Małych Prezydentów Zgierza. Spędzą cały dzień w towarzystwie przedstawicieli władz miasta Zgierza, którzy przekażą im symbolicznie władzę oraz klucze do miasta. Będą uczestniczyć m.in. w konferencji prasowej, specjalnej sesji Młodzieżowej Rady Miasta Zgierza, będą urzędować w gabinetach prezydenckich, poznają Urząd Miasta Zgierza, specyfikę pracy poszczególnych wydziałów oraz odbędą wizytację miasta w prezydenckiej limuzynie z kierowcą.

Zachęcamy wszystkich uczniów do wzięcia udziału w tej wyjątkowej akcji!

Pobierz kartę zgłoszeniową