☰ menu

Zawody narciarskie dla dzieci w Krakowie

niedz.
20.02.2011

REGULAMIN II ZAWODÓW NARCIARSKICH W OŚRODKU PODSTOLICE-SKI O PUCHAR "SMOKA WAWELSKIEGO" W KONKURENCJI SLALOM GIGANT 20 lutego 2011 r.

Szczegóły na www.podstolice-ski.pl oraz www.funschool.pl
I. POSTANOWIENIA OGÓLNE:
a. ORGANIZATOR ZAWODÓW: ośrodek narciarski "PODSTOLICE SKI" oraz szkoła
narciarstwa i snowboardu "FUN SCHOOL"
b. SPONSORZY ZAWODÓW:
Małopolski Bank Spółdzielczy w Wieliczce,
Dynamik sp. z o.o.,
Szkoła narciarstwa i snowboardu "Fun School”,
Kopalnia Soli w Wieliczce
Patronat honorowy: Burmistrz Miasta Wieliczka
PATRONAT MEDIALNY: RADIO KRAKÓW, Dziennik Polski, portal narty.pl

II. CEL ZAWODÓW:
Celem imprezy jest popularyzacja i upowszechnienie aktywnego wypoczynku na nartach w nowo powstałym ośrodku „PODSTOLICE SKI” oraz integracja miłośników narciarstwa alpejskiego.

III. MIEJSCE I TERMIN ZAWODÓW:
a. Zawody odbędą się 20.02.2011r. (niedziela) w OŚRODKU PODSTOLICE-SKI
(mapka dojazdowa znajduje się na stronie www.podstolice-ski.pl).
b. Start pierwszego zawodnika około godziny 11:00.
c. Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany terminu lub odwołanie imprezy z przyczyn od niego niezależnych.

IV. WARUNKI UCZESTNICTWA:
a. Uczestnikami zawodów mogą być dzieci i młodzież do 18 roku życia. Niezbędne oświadczenie o dobrym stanie zdrowia złożyć można przy odbiorze numeru startowego.
b. Organizator zaleca ubezpieczenie zawodników od NW. Organizator nie bierze odpowiedzialności za ewentualne nieszczęśliwe wypadki podczas zawodów.
c. Nie dopuszcza się startu zawodników bez nart, kijów lub kasku ochronnego, brak któregokolwiek z elementów powoduję dyskwalifikację zawodnika.
d. W slalomie gigancie nie mogą startować zawodnicy posiadający aktualną licencję PZN.
e. Warunkiem otrzymania numeru startowego jest wpisowe (30 zł).
f. Uczestnicy Zawodów wyrażają zgodę na przetwarzanie ich danych osobowych do celów marketingowych przez ośrodek narciarsko-rekreacyjny "Podstolice Ski"
Uczestnikom przysługuje prawo wglądu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawiania. Osoby, które nabyły prawo do nagród zobowiązane są do podania następujących danych osobowych, niezbędnych do identyfikacji zwycięzcy i realizacji nagrody: – imię i nazwisko – adres mailowy, telefon.
Organizatorzy informują, że podane dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. Z 2002 r. Nr 101, poz. 926) przez Organizatorów Każda osoba ma prawo
wglądu w swoje dane oraz ich poprawiania.

V. ZGŁOSZENIA I OPŁATY ZAWODNIKÓW:
a. Lista startowa ustalana będzie według kolejności zgłoszeń w biurze zawodów (BUDYNEK SZKOŁY NARCIARSKIEJ "FUN SCHOOL" )najpóźniej na 1 godzinę przed startem. Lista startowa zostanie zamknięta na 1 h przed Startem.
b. Do zgłoszenia na listę startową niezbędny jest dokument kwalifikujący do danej grupy wiekowej.
c. Koszty organizacyjne pokrywa organizator.
e. Wpisowe dla zawodników – 30 zł ( w tym 5 przejazdów na małym wyciągu).
f. Kaucja za numer startowy i kartę magnetyczną na wyciągi – 50 złotych (do zwrotu ma Mecie).
g. Weryfikacja zgłoszeń, wydawanie numerów startowych w godz. 8:30 – 10:00
h. Organizator zastrzega sobie prawo do skreślenia z listy startowej osoby, która nie będzie spełniała warunków uczestnictwa, określonych w niniejszym regulaminie.

VI. SPOSÓB PRZEPROWADZANIA ZAWODÓW:
a. Zgodnie z Narciarskim Regulaminem Sportowym (NRS). Planuje się jeden przejazd slalomu giganta.
b. WYNIKI: we wszystkich grupach zostanie ustalona kolejność miejsc według rzeczywistego czasu przejazdu. O miejscu zawodnika decydować będzie czas przejazdu.
c. W przypadku startu mniej niż 6 zawodników w którejkolwiek z grup dopuszcza się możliwość łączenia grup wiekowych.
d. Dzieci do lat 10 startują z niższego startu na torze A ,dzieci i młodzież w wieku od 11–18 lat startują na dłuższym torze B.
e. Przewiduje się kolejność startu od najmłodszych grup na przemian dziewczynki i chłopcy.

VII. PODZIAŁ NA GRUPY WIEKOWE:
GRUPY NA SLALOMIE A (KRÓTSZYM)
GRUPA I 0 – 6 lat – 2005 i później DZIEWCZYNKI
GRUPA II 0 – 6 lat – 2005 i później CHŁOPCY
GRUPA III 7- 10 lat – 2001 – 2004 DZIEWCZYNKI
GRUPA IV 7 – 10 lat – 2001 – 2004 CHŁOPCY
GRUPY NA SLALOMIE B (DŁUŻSZYM)
GRUPA V 11-14 lat 1997 – 2000 DZIEWCZYNKI
GRUPA VI 11-14 lat 1997 – 2000 CHŁOPCY
GRUPA VII 15 – 18 LAT 1993 – 1996 DZIEWCZYNKI
GRUPA VIII 15 – 18 LAT 1993 – 1996 CHŁOPCY

VIII. NAGRODY I DYPLOMY:
Organizator zapewnia : dla zwycięzców w danej grupie wiekowej puchary do 3 miejsca i dyplomy, upominki oraz nagrody rzeczowe. Wszystkie dzieci startujące w zawodach otrzymają pamiątkowe dyplomy za uczestnictwo.

IX. INTERPRETACJA REGULAMINU:
Prawo interpretacji niniejszego regulaminu oraz dokonywanie w nim zmian przysługuje jury zawodów.

Zapisy na zawody przyjmowane są drogą telefoniczną pod numerem +48 887 03 02 01 mailowo pod adresem info@funschool.pl