☰ menu

Zajęcia w Różowych Okularach

niedz.
08.09.2013

Można zapisywać się na przyszły tydzień otwarty – zajęcia bezpłatne dla osób, które dokonają zamówienia za min. 10 zł w  barze klubokawiarni.
Jeśli ktoś nie lubi kawy i ciasta, wejście na wszystkie zajęcia z okazji tygodnia otwartego – 10 zł!

Zapisy pod nr tel. 509721087.

Oto z czego możecie wybierać podczas naszych zajęć:

Eko-design

– zajęcia twórczo plastyczne na których młodzi uczestnicy rozwiną swoja wyobraźnie tworząc obrazy oraz ciekawe przedmioty z materiałów odpadowych i pozornie już nieprzydatnych. Zajęcia skierowane do dzieci w wieku 5-6 lat. „Chcę pokazać dzieciakom, że wykonanie pracy malarskiej niekoniecznie musi odbywać się za pomocą pędzla i farb czy kredek”- prowadząca Ada Rybka

Mali architekci – zajęcia na których poznajemy zagadnienia dotyczące architektury i projektowana. Prowadzimy dialog z naturą, architekturą oraz innymi dziećmi. Warsztaty uruchamiają kreatywność, umiejętności manualne, wyobraźnię przestrzenną oraz zdolność logicznego myślenia. Wspólna zabawa w projektowanie i budowanie uczy również pracy w grupie i wyrażania własnego zdania. Prowadząca Ada Rybka

Muzyczne smyki – dzieci 1-2 lata.
Prowadząca Aleksandra Kacprzak

Muzyczne smyki – dzieci 2-3 lata. Celem zajęć jest uwrażliwianie dzieci na muzykę, a także rozwój koordynacji i sprawności ruchowej najmłodszych. Zajęcia opierają się głównie na ćwiczeniach ruchowych i rytmicznych, ale nie zabraknie na nich również gry na instrumentach, tańca, oraz nauki prostych piosenek. Nie straszne nam również sztuki plastyczne- będziemy wykonywać proste prace związane z tematem zajęć. W zajęciach dziecko uczestniczy wraz z opiekunem.
Prowadząca Aleksandra Kacprzak

Prowadzący Piotr Jachuła

Baby English 2-3 Baby English 1-2- zajęcia prowadzone w formie zabaw muzyczno-ruchowych, autorskimi metodami dydaktycznymi. W zajęciach wykorzystywana będzie muzyka na żywo grana na gitarze, różnorodne pomoce dydaktyczne. Dzieci podczas zajęć poznają proste słowa w języku angielskim oraz oswajają się z melodyką języka obcego co ułatwia w znacznym stopniu późniejszą edukację w zakresie jeżyków obcych. Zajęcia prowadzone w formie 30/30. 30 min intensywnych zabaw językowych, 30 min spontanicznej zabawy prowadzonej w języku angielskim.
Prowadzący Piotr Jachuła

Ruchy maluchy 6-12 mc-y zajęcia ogólnorozwojowe, w których maleństwo wraz z mamą uczy si jak pogłębiać wieź poprzez zabawę. Podczas zajęć poznajemy zabawy fundamentalne, proste wierszyki i piosenki oraz uczymy się funkcjonowania w grupie. Zajęcia odbywają się przy dźwiękach muzyki relaksacyjnej, w spokojnej atmosferze pełnej zrozumienia i akceptacji.
Prowadząca Joanna Werner

Ruchy maluchy 1-2 mc-e – Ruchy maluchy 6-12msc- zajęcia ogólnorozwojowe, w których maleństwo wraz z mamą uczy si jak pogłębiać wieź poprzez zabawę. Podczas zajęć poznajemy zabawy fundamentalne, proste wierszyki i piosenki oraz uczymy się funkcjonowania w grupie. Zajęcia odbywają się przy dźwiękach muzyki relaksacyjnej, w spokojnej atmosferze pełnej zrozumienia i akceptacji.
Prowadząca Joanna Werner

Picasso w pampersie 1 – Cykliczne zajęcia plastyczne skierowane do dzieci od drugiego roku życia. Podczas zajęć dzieci poznają eksperymentalne techniki plastyczne, które rozbudzają ich zainteresowanie twórczym działaniem. Staramy się inspirować maluchy pokazując im jak np. można malować na mleku czy tworząc obrazki farbami które świecą w ciemności – eksperymentujemy z farbami i malujemy rękami. Jedyne takie zajęcia w których dzieci i rodzice stają się częścią artystycznego happeningu. Zajęcia rozpoczynają się od podstawowych technik plastycznych, stopniowo realizując coraz trudniejsze zadania.

Picasso w pampersie 2 – Cykliczne zajęcia plastyczne skierowane do dzieci od drugiego roku życia. Podczas zajęć dzieci poznają eksperymentalne techniki plastyczne, które rozbudzają ich zainteresowanie twórczym działaniem. Kontynuacja zajęć trwających w zeszłym semestrze. Będziemy poznawać nowe techniki, robić eksperymenty ze światłem – szalony Picasso powraca!!!!