☰ menu

Zajęcia pokazowe Capoeira – dla dzieci i dorosłych

pon.-śr.
25.11-27.11.2013

Zapraszamy na zajęcia pokazowe [wstęp otwarty] Capoeiry, które odbędą się:

25.11 – godz. 17:00-17:45, dzieci w wieku 5-11 lat
27.11 – godz. 21:00-22:00, dorośli

Capoeira spośród innych sztuk walki wyróżnia się dynamizmem i taneczną płynnością. Ciosy przeciwnika blokuje się bardzo rzadko, zamiast tego capoeira oferuje wiele uników i przejść

Celem naszych zajęć jest przede wszystkim capoeira i praca nad doskonaleniem jej technik, opanowanie poszczególnych pozycji, ruchów czy sekwencji, ale jednocześnie propagowanie kultury brazylijskiej. Chcemy przekazać Polakom odrobinę pozytywnej brazylijskiej energii, luzu i miłości do tańca.
Capoeira jest dla każdego niezależnie od wieku czy płci. Capoeira jest dla wszystkich małych i dużych, grubych i chudych.

Professor Chocolate (Fernando Junior Gomes da Silva) – To uśmiechnięty, pozytywny, pełen pasji i równowagi człowiek znający swoją wartość. Urodził się i wychował w Brazylii (w Polsce na stałe mieszka od 3 lat), Capoeirę trenuje od ponad 20 lat natomiast treningi Capoeira prowadzi od 15 lat. Kocha to co robi, to jego ogromna pasja i styl życia.

Ponadto Professor Chocolate jest trenerem MMA, Vale Tudo oraz tańców brazylijskich takich jak samba, coco, frevo, i wielu innych. Prowadzi również fitness Brasil.