☰ menu

wt.-wt.
09.03-30.03.2010

Zabawy z włoskim

Oczywiście, od maluchów nie wymaga się, aby od razu aktywnie włączały się do takiej ”lekcji”; jest naturalne, że na początku są raczej widzami niż uczestnikami, ale mimo to szybko przyswajają sobie wymowę i znaczenie poszczególnych słów i wyrażeń, tak aby po jakimś czasie zacząć je powtarzać.

Pragniemy też uspokoić rodziców dzieci uczących się już jakiegoś języka obcego (np. angielskiego): wprowadzenie drugiego języka obcego nie spowoduje, że ”wszystko się dziecku pomiesza”. Udowodniono, że wczesna nauka nawet kilku języków obcych zwiększa możliwości intelektualne człowieka, a w szczególności łatwość uczenia się języków (nawet innych, niż te poznane w dzieciństwie).

Zajęcia będą się odbywały w naszym przedszkolu, we wtorki o godz. 14.30.

Czas trwania zajęć: 45 minut.

Pierwsze, ”pokazowe” zajęcia są bezpłatne. Od 23 marca koszt zajęć wynosi 25 zł.