☰ menu

zajęcia dodatkowe

sob.-sob.
09.02-23.02.2013

W pierwszym semestrze skoncentrujemy się nad choreografią musicalową, tańcem oraz śpiewem. Od drugiego semestru rozpoczniemy także naukę aktorstwa.

Szkółka Musicalowa to również możliwość wyrażenia siebie na prawdziwej scenie! Przez cały rok dzieci będą miały szansę szlifować swoje zdobyte umiejętności podczas różnych występów estradowych.

Opiekunem programowym Akademii jest mgr Magdalena Guzowska

– dyplomowany instruktor tańca i tancerka zespołów Jazz One i V3. Od wielu lat związana z Egurrola Dance Studio. Na swoim koncie ma udział w wielu produkcjach telewizyjnych. Wraz z zespołami Jazz One i V3 zdobyła liczne tytuły mistrzowskie zarówno na turniejach krajowych jak i międzynarodowych. Do swoich największych sukcesów zalicza dwukrotny udział w Mistrzostwach Świata (w 2008 i 2010 roku).

Magda stale podnosi swoje kwalifikacje poprzez uczestnictwo w warsztatach prowadzonych przez uznanych nauczycieli z całego świata. Uczęszcza na zajęcia z różnych technik, ponieważ uważa, że dobry tancerz musi być wszechstronny.
Uwielbia zajęcia z dziećmi, ponieważ uważa je za niezwykle inspirujące. Prowadzenie treningów, to dla niej nie tylko praca, ale również pasja, którą może podzielić się z innymi.

Zapraszamy serdecznie

Szczegóły na: www.dancestudio.pl