☰ menu

Zajęcia dla Rodziców w Poznaniu

pon.-wt.
11.10-12.10.2010
W dniach 6-12 października 2010 roku, Stowarzyszenie Poznań „W Chuście", jako jedna z polskich organizacji celebrujących Tydzień Noszenia, zaprasza wszystkich przyszłych i obecnych Rodziców i Dzieci do znanych i lubianych miejsc w Poznaniu i okolicach na cykl spotkań i wydarzeń poświęconych chustom, noszeniu i bliskości… ale nie tylko!

W tym roku w imprezie biorą udział Partnerzy, którzy zgodzili się włączyć w program Tygodnia Noszenia organizowane przez siebie imprezy, warsztaty i spotkania.

Zajęcia ruchowe, nauka hand-made, wykłady psychologiczne, wizaż, zajęcia dla dzieci i oczywiście warsztaty chustowe – każdy znajdzie coś dla siebie!

A 9 października w Centrum Edukacyjno-Rekreacyjne Kultury Tropikalnej „Ecotropicana" odbędzie się wielka chustowa impreza „Chusta w tropikach"!

W tym roku patronat medialny nad imprezą objęła Gazeta Wyborcza, Radio Merkury oraz portal miastodzieci.pl.

Akcję wspierają: Akademia Aktywnej Rodziny, Akademia Nowoczesnej Mamy, Akces, Babiląd, Cafe Filemon, Dobry Początek, Centrum Edukacyjno-Rekreacyjne Kultury Tropikalnej Ecotropicana, studio wizażu „Face of Art", Fundacja Aktywności Lokalnej, Gauganek, Instytut Małego Dziecka im. Astrid Lindgren, Kia Ora, Kino Muza, Margus, portal Moda na Ciążę, Natibaby, Agencja Twórcza Ole!, Petitek i Petitka, Pracownia Psychologiczno-Seksuologiczna, PCK, Surya Joga, Pracownia Sztuka Puka, Twórcze Mamy, Yoshi Lingerie, Wydawnictwo Zakamarki.

Stowarzyszenie Poznań „w chuscie" zaprasza do zapoznania się z grafikiem Tygodnia Noszenia 2010 w Poznaniu i do zapisów na zajęcia www.chusty.net

Liczymy na Państwa obecność! Do zobaczenia w październiku!