☰ menu

zajęcia dla rodziców

pon.
01.03.2010

ZAMIAST KARANIA, jak utrzymać dyscyplinę w domu – z cyklu coachingu rodzicielskiego

01 marca, poniedziałek, godz. 17.30 – 20.00

Rodzice kierują się przemożną chęcią dobrego wychowania Dziecka. W nauce właściwych zachowań kierują się głęboką troską o teraźniejszość i przyszłość Dziecka. Niektórzy Rodzice stosują kary, inni zdecydowanie je potępiają i są bardziej ulegli w stosunku do Dzieci. W obu przypadkach może okazać się, że Rodzice zaczynają wątpić w swoje kompetencje rodzicielskie i skuteczność stosowanych metod. Czy istnieją inne sposoby wychowania niż karanie czy uległość, skuteczne i jednocześnie uwzględniające zachowanie godności Rodzica i Dziecka?

Warsztat Zamiast karania – jak utrzymać dyscyplinę w domu jest dla tych, którzy chcą poznać metody dyscyplinowania, które w odróżnieniu od kar nie urażają godności Dziecka, a są niebywale skuteczne.

Warsztat składa się z dwóch części (część druga 8 marca). Dla osób uczestniczących w dwóch warsztatach – zniżka 10%.

Prowadzenie: Irena Mydlarz

Koszt: 59 zł. (ZNIŻKI: dla Rodziców Dzieci uczęszczających na zajęcia do Pozytywki – 10%, dla posiadaczy karty Benefit Systems, Jeronimo Martins Dystrybucja oraz IKEA Family – 15%, dla Pracowników firmy Comarch – 15%).

Konieczna wcześniejsza rezerwacja miejsc!