☰ menu

Zajęcia dla mam z dziećmi w Poznaniu

czw.
16.10.2014

GIMNASTYKA DLA DZIEWCZYNEK O GODZINIE 17:00

Zajęcia ruchowe przeznaczone dla dziewczynek w wieku szkolnym. Łączą elementy tańca, ćwiczeń gimnastycznych oraz gimnastyki korekcyjnej. Każde zajęcia składają się z ćwiczeń kształtujących, także z wykorzystaniem przyborów oraz ćwiczeń rozciągających. Nie zabraknie tańca i zabaw rytmicznych.
Chodzi przede wszystkim o piękną sylwetkę i postawę młodych dziewczynek!

GIMNASTYKA DLA MAMY I SMYKA O GODZINIE 18:00
Zajęcia przeznaczone dla Mam z małymi dziećmi (takimi, które już samodzielnie unoszą główkę). Seria ćwiczeń rozgrzewających i wzmacniających, które można wykonywać razem z dzieckiem, bądź w jego towarzystwie. Udział w zajęciach powoduje, że wykonanie brzuszków, podporów, a nawet pompek – mając pod opieką malucha- stanie się codziennym rytuałem gwarantującym szybki powrót do formy. Dziecko stanowi „naturalne obciążenie”, dlatego nie jest konieczne stosowanie hantli, czy stepów. Elementy każdych zajęć to proste ćwiczenia rozgrzewające, ćwiczenia wzmacniająco- modelujące oraz stretching i relaksacja. Czas trwania zajęć- ok. 45 minut.

Prowadząca: Urszula Żołądkowska, doktorantka Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu, animatorka czasu wolnego

Uwaga!!! małe grupy zajęciowe– ilość miejsc ograniczona!

UWAGA RABATY:
– 10% przy płatności za cały semestr z góry
– 10% dla posiadaczy Karty Rodziny Dużej oraz dla rodzeństwa
– 10% za udział w więcej niż jednym kursie w semestrze
– 5% za przyprowadzenie koleżanki lub kolegi
Dla uczestników kursów także zniżka 10% na wyprawianie urodzin w ŚWIETLICA Cafe!

Maksymalny rabat który można wykorzystać to 25 % dla osób biorących udział w więcej niż jednych zajęciach lub 20% dla osób biorących udział tylko w jednym kursie.

CENA WYJŚCIOWA ZA JEDNE ZAJĘCIA
DLA DZIEWCZYNEK TO 15zł