☰ menu

zajęcia dla małych dzieci w Trójmieście

niedz.
14.11.2010

Warsztaty w ramach akcji są darmowe ale trzeba się na nie zapisać Wystarczy wysłać maila na adres informacja@edukado.pl

W temacie maila napiszcie Warsztat Aktywne Rodzicielstwo – MIASTO np. "Gdańsk" (tu podajecie, w którym mieście warsztaty Was interesują, do wyboru: Warszawa, Gdańsk, Wrocław)
W mailu koniecznie podajcie imię i nazwisko, wiek waszego szkraba (lub szkrabów) i godzinę zajęć (zależy od wieku malucha, sprawdźcie poniżej).

Na wszelki wypadek podajcie też numer telefonu kontaktowego. Będziemy potwierdzać Waszą obecność mailowo na 3-4 dni przed warsztatami. Ważne! Jeśli nie potwierdzicie obecności, miejsce na warsztatach może przypaść komuś innemu.

Aby warsztaty były wartościowe dla Ciebie i dziecka prosimy, aby JEDEN OPIEKUN przypadał na JEDNO DZIECKO – w innym przypadku dzieci będą się rozpraszać a Ty niewiele z warsztatu wyniesiesz.

W razie wątpliwości dzwońcie po numer organizatora +223310058

We wszystkich miastach zajęcia odbędą się na terenie Targów Przedszkolaka

. Po zapisaniu się na warsztaty wejście na Targi również jest za darmo.
Uczestnicy warsztatów będą mieli podczas zajęć szansę wygrać kubeczki LOVI 360.

Na zajęcia rozwojowe organizowane w ramach Akcji Aktywne rodzicielstwo zapraszają LOVI, Dziecko, eDziecko i Akademia Edukado.

Sprawdź kiedy i gdzie możesz wziąć udział w zajęciach:
W Gdańsku warsztaty będą 14 listopada (niedziela) w Centrum Targowym MTG, ul. Beniowskiego 5:

Od godziny 12.00 do 13.00 – zajęcia dla rodziców z dziećmi w wieku od 6 do 12 miesięcy
Od godziny 13.00 do 14.00 – zajęcia dla rodziców z dziećmi w wieku od 12 do 18 miesięcy