☰ menu

Zainwestuj w swoją planetę – Światowy Dzień Ziemi w Bytomiu

Zainwestuj w swoją planetę - Światowy Dzień Ziemi w Bytomiu
śr.
22 kwietnia obchodzimy #ŚWIATOWYDZIEŃZIEMI.

Z tej to ważnej dla nas wszystkich okazji w Miasto Bytom, w dniach od 20-26 kwietnia pod hasłem „Zainwestuj w swoją planetę” organizowany jest szereg wydarzeń, takich jak: wykłady, koncerty, spotkania autorskie, sprzątanie miasta, seanse filmowe. Wydarzenie organizowane pod patronatem Prezydent Bytomia.

BECEK Bytomskie Centrum Kultury jest partnerem tego ważnego przedsięwzięcia.
20 kwietnia, o godzinie 9.00 i 12.00 w BECEK Bytomskie Centrum Kultury odbędzie się pokaz filmu „Chłopiec z chmur”. Ten piękny film porusza temat ochrony dzikich ptaków, ginących gatunków.

„Chłopiec z chmur” to także opowieść o dorastaniu, odpowiedzialności i podejmowaniu trudnych decyzji.
Film otrzymał znak jakości Zespołu Edukatorów Filmowych ZEF Filmowe Okno na Europę.
Seanse poprzedzi prelekcja Karola Walasa „Wszystko zależy od Was”, o tym jak możemy chronić dzikie ostoje.

Bilety można zakupić grupowo albo indywidualnie, w kasie BECEK Bytomskie Centrum Kultury oraz na stronie www.becek.pl