☰ menu

sob.-wt.
30.06-28.08.2012

Hala basenowa

Jak co roku, tak i w tym, nie zapomnieliśmy o dzieciach z Krakowa, pozostających w lecie w naszym mieście. Od 2.07 aż do 31.08, od poniedziałku do piątku, trwać będzie u nas akcja "Bezpieczny Kraków". Dzięki wsparciu finansowemu Urzędu Miasta Krakowa, w tym roku 369 dzieci uczących się lub mieszkających w Krakowie, od 4. do 16. roku życia, będzie mogło kupić na podstawie kuponów, wydawanych codziennie od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-9.00 (lub do wyczerpania limitu) przed wejściem głównym do Parku Wodnego bilet na 1,5 godzinne wodne szaleństwa za cenę 3 zł.
(Uwaga! Jeśli w danym dniu pozostaną jeszcze kupony, można je będzie można pobrać z Informacji Parku Wodnego w godz. 9:00 do 10:00). Przypominamy także, że dzieci do 10 roku życia mogą wejść do hali basenowej tylko z pełnoletnim opiekunem. Opiekun wykupuje bilet na 1,5 h w cenie promocyjnej 10 zł. „Nowością w ramach tegorocznej letniej akcji „Bezpieczny Kraków” jest codzienna pula 36 kuponów przeznaczona dla posiadaczy Krakowskiej Karty Miejskiej 4+”.

Natomiast w Klubie Wellness w Parku Wodnym wakacyjnych propozycji jest kilka. Przede wszystkim polecamy nowe zajęcia, jakie przygotowano z myślą o osobach wykonujących „siedzącą” pracę biurową. „Poranny rozruch” – to trening adaptacyjny, zajęcia w sali, prowadzone 2 x w tygodniu (wtorki, czwartki) rozpoczynający się o godz. 7.30!

„Jeśli całe dnie spędzasz za biurkiem, boli Cię kręgosłup, czujesz się „zastany” i ogólnie w nie najlepszej formie, a do tego obowiązki nie pozwalają Ci na aktywność ruchową po pracy – nasza propozycja jest właśnie dla Ciebie – Skocz na trening tuż przed pracą! W wakacje zazwyczaj pracy biurowej jest nieco mniej, być może więc jest to dobry moment, by zacząć ćwiczyć i poprawić swoje samopoczucie!

Serdecznie zapraszamy!

Dodatkowo podczas lata rusza w Parku Wodnym „Wakacyjna Szkoła Tańca” – szczegóły i formy zajęć znajdziecie www.Wellness.ParkWodny.pl w zakładce „harmonogram”.

Warto odwiedzić stronę internetową www.ParkWodny.pl sprawdzić wszystkie oferty Parku Wodnego w Krakowie na tegoroczne wakacje!