☰ menu

Zabierz dzieciaki na kajaki!

wt.-niedz.
12.08-24.08.2014

Form spędzania wolnego czasu jest bardzo dużo, ale mimo to warto sięgać po atrakcyjne alternatywy dla miejskich rowerów lub spacerów do parku.
Spływy kajakowe dają taką możliwość. To coraz bardziej popularna rozrywka, nie tylko dla dorosłych, ale i dla dzieci (dla dzieci 3 lat). Kajaki nie muszą wiązać się z ekstremalnymi i niebezpiecznymi doznaniami, kilkudniową wyprawą w góry czy biwakowaniem pod namiotem.

To łatwy i szybki sposób na aktywny relaks, niedaleko od centrum miasta.
Taki model czynnej rekreacji proponuje przystań nadpilice.pl, organizująca spływy Pilicą, w miejscowości Warka (niecałe 60 km od Warszawy i Radomia).

Wystarczy jeden dzień, aby pewnie poczuć się w kajaku. To sport i wypoczynek w jednym.
Co warte podkreślenia, rodzice nie muszę się martwić o bezpieczeństwo swoich pociech. Każdy kajak wyposażony jest w kamizelki asekuracyjne, a obsługa udziela niezbędnych wskazówek.

Koszt wypożyczenia kajaków dla 4-osobowej rodziny jest zbliżony do zakupu biletów do kina czy wyjścia na basen. Przy okazji mamy szansę rozruszać mięśnie, pobyć na łonie natury i złapać trochę słońca. Dla spragnionych dodatkowych atrakcji czekają gry rodzinne, rowery, konie, ognisko, nordic walking, a także klimatyczne miasteczko jakim jest Warka.
Pilica jest wyjątkowo spokojną rzeką, dlatego wyjazd na dzień lub dwa z dziećmi jest znakomitym pomysłem na oderwanie się od codzienności.
Zespół z nadpilice.pl to grupa kajakarzy, którzy postanowili pasję zamienić w sposób na życie.

nadpilice.pl
Telefon: + 48 728 964 459