☰ menu

Zabawy i warsztaty dla dzieci

wt.-wt.
20.03-10.04.2012

Rusza druga grupa zajęć dla maluszków

. Oprócz wtorkowych spotkań (Kolorowe Motylki, godz. 11.30) zapraszamy również we czwartki o godzinie 11.30 (Wesołe Zajączki). Grupa wtorkowa od tego tygodnia jest tworzona z myślą o maluszkach od 0 do 2 lat, a grupa czwartkowa dla dzieci od dwóch do czterech lat. Będą dostosowane do wieku zabawy rozwijające wyobraźnię, muzyczne i plastyczne, elementy edukacji matematycznej, towarzyskie wprawki, a wszystko z naszą panią pedagog, Moniką Iwanow.

Wtorki GODZ. 11.30 – KOLOROWE MOTYLKI – ARTYSTYCZNE ZABAWY DLA MALUCHÓW w wieku 0-2 latka

Wraz z naszą panią pedagog, Moniką Iwanow, maluszki bawią się instrumentami muzycznymi, chustą Klanzy, poznają kolory i nowe słowa, piosenki. Mają okazję pobawić się w grupie i poznać rówieśników, zaprzyjaźnić się z kredkami i farbami paluszkowymi, posłuchać bajeczek. Są też zabawy rozwijające kreatywność i samodzielność, motorykę, spostrzegawczość, umiejętności językowe, jest edukacja muzyczna, pierwsze wprawki matematyczne, działania uczące skupiania uwagi, dzielenia się z innymi i przygotowujące do przedszkolnego debiutu. W tym czasie mamy (nianie, babcie, tatusiowie) odpoczną przy kawie albo wezmą udział w zajęciach razem z dziećmi.

WSTĘP 15zł/zajęcia

Środy GODZ. 18.00 W PRACOWNI ARTYSTY WARSZTATY PLASTYCZNE DLA DZIECI

Zajęcia prowadzi Magdalena Raczko, malarka i pedagog, absolwentka warszawskiej ASP. Młodzi artyści zapoznają się z rozmaitymi technikami plastycznymi jak malarstwo, rysunek, rzeźba. Dowiadują się wiele o sztuce, perspektywnie, wykorzystaniu koloru, zastosowaniu różnych materiałów plastycznych. Tworzą własne dzieła, rozwijają talent, wyobraźnię i kreatywność i na pewno się nie nudzą. To profesjonalnie prowadzone warsztaty, na których dzieci mają okazję poczuć się jak prawdziwi artyści.

WSTĘP 35zł/zajęcia lub 120zł karnet miesięczny (zajęcia odbywają się raz w tygodniu, w każdą środę)

Czwartki  GODZ. 11.30 WESOŁE ZAJĄCZKI ARTYSTYCZNE ZABAWY DLA MALUCHÓW w wieku 2-4 lata

Nowa, druga grupa dla troszkę starszych maluchów, które uwielbiają się bawić, tańczyć, spróbują sił w lepieniu z plasteliny i rysowaniu, pobawią się instrumentami muzycznymi, poznają nowe słowa, piosenki. Poznają rówieśników, zaprzyjaźnią się z kredkami i farbami paluszkowymi, posłuchają bajeczek. Będą zabawy rozwijające kreatywność i samodzielność, motorykę, spostrzegawczość, umiejętności językowe, edukacja muzyczna, pierwsze wprawki matematyczne, działania uczące skupiania uwagi, dzielenia się z innymi i przygotowujące do przedszkolnego debiutu. W tym czasie mamy (nianie, babcie, tatusiowie) odpoczną przy kawie albo wezmą udział w zajęciach razem z dziećmi.
WSTĘP 15zł/zajęcia

NIEDZIELA 25. 03 GODZ. 12.00 KSIĘŻNICZKI I RYCERZE. OPOWIEŚCI ZAMKOWE I BUDOWANIE BAJKOWEGO MIASTA Z MEGA-KLOCKÓW MUBABAO, SPEKTAKL BAŚNI W RAMACH FESTIWALU "CZARODZIEJE SŁOWA"

Każda dziewczynka marzy, aby być księżniczką, a chłopiec, żeby zostać rycerzem… Zapraszamy na imprezę w ramach festiwalu "Czarodzieje Słowa", będą baśnie i opowieści czarodziejskie dla dzieci. Bajarz zabierze uczestników w magiczny świat baśni o księżniczkach z dalekiej Japonii, Indii, Chin, Persji i Afryki. Opowiadanie bajek połączone będzie z zabawami kreatywnymi i Wielkim Budowaniem Bajkowego Świata/konstrukcji z klocków MuBaBaO.
Spektakl w wykonaniu Michała Malinowskiego z Muzeum Bajek, Baśni i Opowieści

Dla dzieci od 3 lat
WSTĘP 25zł/płacą tylko dzieci

Impreza organizowana jest w ramach Festiwalu "Czarodzieje Słowa":

CZARODZIEJE SŁOWA, czyli...
…baśnie, opowieści, malowanie słowem, historie z całego świata, dla dzieci malutkich i większych. Słowo mówione, fantazja i wyobraźnia. Co roku, w marcu, od 7 lat, zjeżdżają najsłynniejsi bajarze ze świata i z Polski.
Imprezy festiwalowe odbędą się m.in. na Zamku Królewskim, w Pałacu w Wilanowe, w Muzeum w Konstancinie
oraz w KLUBOKSIĘGARNI ZA ROGIEM, W NOWEJ IWICZNEJ
Będą bajki i legendy polskie i z całego świata, spektakle wesołe i wzruszające, imprezy dla dzieci i dorosłych, dla grzecznych maluchów i dla łobuziaków, edukacyjne i całkiem fantastyczne… Będzie budowanie fantastycznych miast z wielkich klocków, snucie historii prosto z zamkowej wieży i z rycerskiego turnieju.

Zapraszamy dzieci na warsztaty z budowania i programowania robotów. Dwie grupy wiekowe (5-8 lat) i (8-14 lat). Warsztaty w małych grupach (max 10 dzieci), pełne oprogramowanie i sprzęt, klocki i moduły dostosowane do wieku uczeastników. Mnóstwo frajdy dla małych konstruktorów (dziewczynek i chłopców), rozwijanie inteligencji, logicznego myślenia, wyobraźni przestrzennej i zdolności matematycznych, a wszystko w formie wspaniałej twórczej zabawy.

Pierwsze zajęcia wprowadzające: 01 kwietnia (niedziela), koszt 60zł/młodsi: godz. 11.00-12.30, 75zł/starsi: 13.00-15.15; potem cykl sześciu warsztatów w weekendy (niedziele, terminy mogą ulec nieznacznej modyfikacji):

koszt cyklu: 330zł/młodsi; 440zł/starsi

Zapisy w księgarni, telefonicznie lub mailem

Kluboksiegarnia Za Rogiem
Nowa Iwiczna, Krasickiego 44b