☰ menu

Zabawki dla Dzieci w Gdyni

pon.
08.02.2010
Można przynieść i wymienić nie tylko zabawki, ale również ubranka i sprzęt dla dzieci.
Wszystkiego będzie można dotknąć, powąchać, a nawet… nadgryźć jeśli zajdzie taka potrzeba.

Przypominamy, że Giełda Wymiany Zabawek odbędzie się w ramach spotkań integracyjnych rodziców wszystkich dzieci, a zwłaszcza niepełnosprawnych. Ich organizatorami są: portal www.mamatezmoze.pl, stowarzyszenie „Dom Marzeń" oraz Miasto Gdynia.

W najbliższym czasie przewidziane są:

– spotkanie z mgr fizjoterapii Renatą Skwierawską „Zapobieganie najczęstszym problemom rozwojowym wieku niemowlęcego i poniemowlęcego" – 18 lutego w godz. 10.30-12.00 w klubie F. Minga;

– spotkanie z Międzynarodowym Specjalistą ds. Laktacji – Iwoną Guć – 18 marca w godz. 10.30-12.00 w klubie F. Minga;

– terapia i zabawa ze zwierzętami z Fundacji „DOGTOR" – 22 kwietnia w godz. 10.30-12.00 w klubie F. Minga;

– a w maju – przygoda żeglarska po Zatoce Gdańskiej.

Propozycje spotkań z innymi specjalistami można zgłaszać do Samodzielnego Referatu ds. Osób Niepełnosprawnych Urzędu Miasta Gdyni: e-mail – niepelnosprawni@gdynia.pl, tel. – 58 66 88 790.

Portal www.mamatezmoze.pl to ogólnopolski serwis internetowy dla rodziców małych dzieci. Nie tylko organizuje dla nich spotkania, które są zarówno okazją do relaksu dla mam i tatusiów, jak i do edukacji, ale także prowadzi między innymi ranking miejsc im przyjaznych. Tych miejsc jest w Gdyni coraz więcej!