☰ menu

czw.-pt.
07.05-15.05.2015

7 maja 2015 godz. 15.00 Biblioteka główna

"Poznaj rozszerzoną rzeczywistość" – zajęcia dla seniorów z wykorzystaniem tabletów.

8 maja 2015 godz. 10.00 Biblioteka główna
„Zwierzaki Wajraka czyli żywa lekcja biologii w bibliotece". Zajęcia z udziałem żywych zwierząt egzotycznych poprowadzi Łukasz Stanek z Animal Lovers.

11  maja 2015 godz. 8.15 Szkoła Podstawowa w Wielkiej Wsi
„Dziecięce problemy, akceptacja, tolerancja, inność na podstawie książki >>Wieloryb<< „- spotkanie autorskie z Renatą Piątkowską. Spotkanie realizowane jest w ramach Dyskusyjnych Klubów Książki przy współpracy z Instytutem Książki. Finansowane ze środków Instytutu Książki.

12 maja 2015 godz. 10.00 Przedszkole Samorządowe w Modlniczce
„Od szmeru do muzyki" – zajęcia edukacyjne dotyczące świata muzyki i jej twórców, które poprowadzi zastępca wójta Krzysztof Wołos. Spotkanie realizowane jest w ramach projektu „Odkryj świat dźwięków czyli o czym szumią rurki…" finansowane ze środków Fundacji  BGK  im. Jana Kantego Steczkowskiego.

13  maja 2015 godz. 10.00  Biblioteka główna
„Interaktywne książki multimedialne"   –  zajęcia z wykorzystaniem tabletów poprowadzi Wójt Gminy Wielka Wieś Tadeusz Wójtowicz.

14 maja 2015 godz. 10.00 Biblioteka główna
„Co słychać u naszych sąsiadów – porozmawiajmy o lotnisku"  spotkanie z Urszulą Podrazą  (rzeczniczką  prasową  i kierowniczką  działu PR Międzynarodowego Portu Lotniczego  im. Jana Pawła II Kraków – Balice).

15  maja 2015 godz. Biblioteka główna
godz. 10.00 „Krzyś jest wyjątkowy. Dla dzieci o autyzmie"-  zajęcia poprowadzi Weronika Jacher (pedagog specjalny, terapeuta ze SOSW nr 2 w Krakowie).
godz. 16.00
Poznajemy wybrane aplikacje graficzne na tabletach – zajęcia dla młodzieży (Liczba miejsc ograniczona. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mailowy).

Dodatkowo:
•    Po raz siódmy wyłonieni zostaną  „Super Czytacze 2014" Gminnej Biblioteki Publicznej
w Wielkiej Wsi.
•    W trakcie spotkania autorskiego możliwość zakupu książek w cenie od 18,00 zł do 22,00 zł.