☰ menu

Wspólne chwile spędzone na czytaniu – bezcenne! 40% rabatu dla czytelników Miasta Dzieci na całą ofertę Zielonej Sowy!

Bajki do tulenia i wytchnienia
czw.-niedz.
19.10-05.11.2023
„Bajki do tulenia i wytchnienia” to zbiór ciepłych opowiadań, które wprowadzą maluszka w stan relaksu i odprężenia. Bajeczki będą nie tylko dobrą formą wyciszenia, ale idealnie sprawdzą się także jako historie do czytania przed snem. Opowiadania zabiorą dziecko w bajkowy świat, gdzie pozna wielu przyjaciół, przy których poczuje się bezpiecznie i komfortowo.

W trakcie czytania rodzice będą mogli sięgnąć po dodatkowe wskazówki – propozycje aktywności, pomocnicze pytania do tekstu. Na podstawie książki skomponowana została muzyka relaksacyjna, będąca wspaniałym uzupełnieniem czytanych historii.

UWAGA! Specjalnie dla użytkowników serwisu MIASTO DZIECI  40% RABATU nie tylko na „Bajki do tulenia i wytchnienia”, ale na CAŁĄ OFERTĘ na www.zielonasowa.pl .
Kod rabatowy bajki ważny do 30 listopada 2023.

Dane wydawnicze:
Tytuł: Bajki do tulenia i wytchnienia
Autor: Izabela Michta
Ilustrator: Roksana Barwińska
s. 80 , Format: 165×235
Cena: 36,99 zł
EAN: 9788382991918
Wiek: 4+

Premiera: 18 października 2023 r.