☰ menu

sob.
10.11.2012

10 listopada (sobota), godz. 12.00 – 18.30

JEŻE. Stare jak świat, ściśle chronione i systematycznie ginące, sympatyczne kolczaste ssaki, współcześnie żyjące w ścisłym otoczeniu człowieka, międzynarodowo świętują swój dzień 10 listopada. Właśnie tego dnia, w sobotę, EKOSTRAŻ i Bar VEGA, serdecznie zapraszają na PIERWSZE WROCŁAWSKIE ŚWIĘTO JEŻY

.

Polecamy Państwa uwadze przepyszny wegański jeżowy tort, ciekawe wykłady, poruszający film (oficjalny specjalny pokaz filmu ZIEMIANIE – EARTHLINGS) i mądrą dyskusję o tym, co robimy zwierzętom w ogóle i jak bardzo źle to uzasadniamy.

Przygotowaliśmy także mnóstwo jeżowych atrakcji – uczących dzieci wrażliwości wobec zwierząt.

JEŻE. Jeszcze nas zachwycają swoją obecnością, choć masowo cierpią i umierają w cieniu ludzkiego życia, dostrzeżone lub nie, będąc częścią ogólnego problemu z naszym powierzchownym i stronniczym stosunkiem do zwierząt.

Świętujmy, że są z nami – w listopadową sobotę na wrocławskim Rynku! Niech żyją!

PROGRAM:

12:00 – 13:00 KIEDY I JAK POMAGAĆ JEŻOM (wykład)

13:20-14:00 JEŻE W KULTURZE (wykład)

14:20-15:00 OGRODY – PRZESTRZENIE DLA PIĘKNA

15:30-18:30 – POKAZ SPECJALNY głośnego epickiego dokumentu ZIEMIANIE (EARTHLINGS) wraz z dyskusją

Atrakcje: zabawy i konkursy dla dzieci, wielki i pyszny jeżowy tort wegański