☰ menu

wizyty psychologa w domu

pt.-śr.
11.06-07.07.2010
Podczas wizyty będziecie mieli możliwości omówić wasze problemy i rozwiać wątpliwości. Rodzice mogą na bieżąco omawiać z psychologiem zaistniałe sytuacje, co daje możliwość szybszego i bardziej efektywnego rozwiązania problemu.

Serdecznie zapraszamy, ilość terminów ograniczona !!!

Cena:

80zł/60minut (minimum 120 minut) – w obrębie Warszawy

100zł/60minut (minimum 120 minut) – okolice Warszawy

Zapisy:

junior@dumel.pl; 513124788

Ewa Ludwiczyńska

Magister Psychologii, specjalizacja – Rozwojowa i Wychowawcza, Absolwentka UKSW, słuchaczka Podyplomowego Studium Terapii i Treningu Grupowego, w IPSiR, na kierunku „Trening Kreatywności i Artterapia" na UW. Kinezjolog Edukacyjny II stopnia. Doświadczenie w pracy z dziećmi zdobyła pracując jako psycholog w Zespole Żłobków Miasta st. Warszawy, Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej, Przedszkolach. Twórca autorskich programów: zajęć stymulujących rozwój psychoruchowy dziecka, zajęć dla dzieci nadpobudliwych psychoruchowo, zajęć o charakterze adaptacyjno-edukacyjnym. Obecnie pełni funkcję dyrektora „DUMEL Junior, Centrum Wiedzy i Umiejętności dla Dzieci" , gdzie prowadzi zajęcia dla dzieci i warsztaty dla rodziców.
Mama Marysi 6 lat i Jasia 5 lat.

{{moduly ntltresc}}