☰ menu

3 lutego (poniedziałek), godz. 11.00, sala teatralna
WILK I KOŹLĘTA
Teatr Dzieci Zagłębia im. Jana Dormana z Będzina

Kolorowa i rozśpiewana bajka na motywach popularnej i lubianej baśni autorstwa braci Grimm. W najnowszej inscenizacji teatru z Będzina miejscem akcji jest baśniowe miasteczko, które zamieszkują dwie rodzinki: pani Wilczyca z Wilczkami i pani Koza z Koźlętami. Spektakl odbywa się w konwencji lalkowej oraz żywego planu. Całość uzupełniają animacje komputerowe.

Premiera: 16 listopada 2013 r.

Czas trwania:  1 godz. 20 minut z przerwą

Przedstawienie dla dzieci od 3 lat

Uwaga!
Miasto Dzieci ma dla Was niespodziankę. Mamy do rozdania 2 dwuosobowe zaproszenia na ten  wspaniały spektakl!
Chętne osoby proszone są o wysłanie zgłoszenia (o temacie wilk) wraz z imieniem i nazwiskiem rodzica, wiekiem dziecka oraz numerem telefonu na adres monikak@miastodzieci.pl do piątku 31 stycznia do godz. 20.00.

*Zwycięzcy zostaną powiadomieni o wygranej, brak e-maila od redakcji Miasta Dzieci oznacza brak wygranej 🙁

Bilety na poszczególne spektakle: 15 zł

Informacje i zamówienia: