☰ menu

Wielkie budowanie z LEGO

sob.-niedz.
16.10-17.10.2010

W trakcie dwudniowych imprez, w specjalnie zbudowanym miasteczku Lego o powierzchni 200 metrów kwadratowych dzieciaczki z 12 miast Polski będą mogły wziąć udział w budowaniu wozu strażackiego z 200 tysięcy klocków (proszę wyobazić sobie 2 tiry wypełnione klockami) lub zbudować olbrzymiego strażaka.

Budowa wozu

i pozostałych elementów będzie odbywała się pod nadzorem Mistrza Budowy Lego, który udzieli dzieciakom wszystkich potrzebnych wskazówek jak tworzyć największe modele Lego.

Oprócz budowania wozu strażackiego wszystkie dzieci uczestniczące w zabawie będą też mogły spotkać się z prawdziwymi strażakami :-), zobaczyć jak wygląda w środku wóz straży pożarnej (zabytkowy, a w kulminacyjnym momencie przyjedzie ciężki, bojowy) oraz wziąć udział w licznych konkursach z wiedzy na temat zasad bezpieczeństwa przeciwpożarowego z wyjątkowymi nagrodami Lego. Dla najmłodszych przygotowano kącik Duplo.

Akademia Strażaków Lego zaprasza do wielkiego budowania w godzinach:
sobota, 11.00-19.00 i niedziela 10.00-17.00.

Wstęp jest bezpłatny.

Po Warszawie Akademia Strażaków Lego zawita do kolejnych miast w Polsce:

15-16 maja, Lublin (Galeria Olimp)
29-30 maja, Wrocław (Magnolia Park)
5-6 czerwca, Kraków (Galeria Krakowska)
12-13 czerwca, Łódź (Manufaktura)
19-20 czerwca, Szczecin (Turzyn)
26-27 czerwca, Białystok (Galeria Alfa)
25-26 września, Poznań (Galeria Malta)
2-3 października, Radom (M1)
9-10 października, Katowice (3 Stawy)
16-17 października, Częstochowa (Galeria Jurajska)
23-24 października, Gdańsk (Galeria Bałtycka)

**************

UWAGA – PREZENTY!

Tych, którzy zamierzają odwiedzić Akademię Strażaków Lego może zainteresuje fakt, że spośród Czytelników, którzy w czwartek 14 października do godz. 20:00 przyślą na adres basia@miastodzieci.pl email ze swoim imieniem i nazwiskiem, w tytule wpisując KONKURS LEGO (dokładnie), rozlosujemy pięć strażackich lego-zestawów.

ZNAMY ZWYCIĘZCÓW!

Są nimi:

F. Dudek
T. Stradomski
M. Jędras
A. Cichy
M. Koszczyk

Zwycięzcy drogą mailową zostali powiadomieni o sposobie odbioru nagród. GRATULUJEMY!