☰ menu

Wielki Koncert Polskiej Orkiestry Muzyki Filmowej – Wadowice

sob.
08.08.2015

Od godziny 20:00 na Pl. Jana Pawła II będą rozbrzmiewać znane, filmowe melodie. Występ orkiestry symfonicznej poprzedzi koncert zespołu ATTACCA z Wadowickiego Centrum Kultury. Wokalistki przy akompaniamencie instruktorki – Bogusi Kowalczyk, wprowadzą publiczność w filmową atmosferę, której punktem kulminacyjnym będzie koncert Polskiej Orkiestry Muzyki Filmowej.

Polska Orkiestra Muzyki Filmowej jest pierwszą i jedyną orkiestrą symfoniczną w Polsce, specjalizującą się w tego typu muzyce. Powstała w 2011 roku z inicjatywy jej obecnego dyrektora i dyrygenta maestro Przemysława Pasternaka. Orkiestra w ciągu kilku lat uczestniczyła w wielu prestiżowych wydarzeniach w całym kraju. W orkiestrze grają profesjonalni muzycy oraz występują znakomici soliści, m. in. Edyta Krzemień (Teatr Muzyczny Roma), Michał Gasz, Zofia Nowakowska, Wojciech Schmach, Justyna Janik, Judyta Wenda, Agnieszka Twardowska i Jakub Przyperski – znani m.in.:z udziału w programach The Voice of Poland, Must Be The Music czy oratoriów Piotra Rubika.

Zapraszamy 8 sierpnia o godz. 20:00 na wadowicki rynek. Koncert będzie wspaniałym  wydarzeniem oraz gwarancją niezapomnianych emocji!

Współorganizatorem koncertu jest Burmistrz Wadowic.

Wsparcie: Maspex Wadowice.

8 sierpnia 2015, godz. 20:00