☰ menu

Wielka Zbiórka Świąteczna

pon.-pt.
15.11-10.12.2010

Zbiórka przeprowadzona zostanie na podstawie decyzji MSWiA nr 250/2010 z dnia 22 października 2010 roku.

"Ból, cierpienie, wstyd, poczucie winy – dzieci wykorzystywane seksualnie najczęściej przeżywają te uczucia w osamotnieniu i w mroku tajemnicy. Gdy dorastają, nie potrafią nawiązywać zdrowych relacji z ludźmi i ich dramat trwa nadal. My pomagamy im to przerwać, powiedzieć prawdę o krzywdzie, która je spotkała, poradzić sobie z nią i na powrót cieszyć się dzieciństwem. Chcemy, aby jeszcze więcej skrywanych koszmarów ujrzało światło dzienne i kolejne dzieci dostały szanse na normalne życie"- mówi Patrycja Kurowska, psycholog z Centrum Interwencyjnego KOPD.

"Pochodzące z naszych sklepów zabawki czy ubrania często wnoszą do życia szczęśliwych dzieci kolejne radosne chwile. Nie możemy jednak zapominać o dzieciach skrzywdzonych, które również zasłużyły na szczęśliwe chwile. Komitet Ochrony Praw Dziecka to organizacja, która z pewnością dobrze spożytkuje pieniądze zebrane podczas zbiórki i pomoże wielu maluchom. Bardzo się cieszę, że Smyk może po raz kolejny uczestniczyć w tego typu przedsięwzięciu"- mówi Marek Łebek, PR & Marketing manager sieci Smyk.

 

Exit mobile version