☰ menu

Wielka Paka Mikołaja

czw.
05.12.2013

Święty Mikołaj, Śnieżynki i Elfy w otoczeniu zimowej scenerii i w rytmie świątecznych przebojów wręczą dzieciom blisko 500 paczek!
Dodatkowymi atrakcjami dla najmłodszych będą:

-zdjęcie ze Świętym Mikołajem na tronie*,
-młyn do mielenia złych postępków dzieci,
-mikołajowa poczta,
-rodzinne strojenie choinek,
-szukanie magicznej gwiazdki w choinkowym lesie,
-wspólne śpiewanie finałowej piosenki,
-konkursy z nagrodami.

Na niepowtarzalny Festiwal Prezentów w Manufakturze zapraszamy w godz. 14.00-20.00

Sponsorem Głównym akcji jest sklep internetowy Agito.pl
Kupując w Agito.pl wspierasz SZLACHETNĄ PACZKĘ.

Partnerem Głównym akcji jest galeria Manufaktura w Łodzi

Fundatorami Nagród są Haribo, Dr. Oetker,  Crispy Natural

Partnerami wspierającymi akcję są Gillette, Oral-B,  OldSpice,  Microsoft, Lenovo, Logitech, Philips

Partnerem Medialnym akcji jest serwis internetowy i gazeta Nasze Miasto

Patronami Medialnymi akcji są: Miasto Dzieci, Radiobajka, miesięcznik Gaga,  gogaga.pl, Czaszdziecmi.pl, babyonline.pl, Polki.pl, blizejprzedszkola.pl, Familie.pl, Tatapad.pl, Kobietaidieta.pl, MiniMini+, TeleToON+

Poznaj dokładną trasę Wielkiej Paki Mikołaja na www.wielkapakamikolaja.com i przyjdź odebrać swój prezent:)

*odebranie paczki przez dziecko jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na nieodpłatne utrwalenie wizerunku dziecka oraz jego rozpowszechnianie we wszelkich materiałach dotyczących promocji Wielkiej Paki Mikołaja.