☰ menu

niedz.
04.07.2010

4 lipca 2010 r.

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zorganizuje ogólnopolską, jednodniową zbiórkę publiczną, której celem będzie zakup sprzętu, pomagającego w likwidowaniu skutków powodzi. Zgierski Sztab WOŚP założony przy Centrum Kultury Dziecka w Zgierzu włącza się w akcję STOP POWODZIOM!

Park Miejski im. Tadeusza Kościuszki w Zgierzu
godz. 12.00 – start!
* zabawy i zdjęcia z Jeżem ze Zgierza * malowanie na kostce wielkiego serca * malowanie buzi * konkursy * licytacje
godz. 13.00 – Ruchomy punkt krwiodawstwa (zbieramy krew dla Andrzeja Rezlera)
godz. 13.30 (scena) – zespoły taneczne:
* Zespół Pieśni i Tańca Boruta * teatr Fen-X * Nate 8
* Zespół Pieśni i Tańca Poltex
godz. 16.00 (scena) – zespoły muzyczne:
* CZARU, EZG SQAD, KOSTKA, BASTI, ŻAX, KM i inni * MR. WILD
* Orkiestra PALI SIĘ! * GNASH
* Hair Show w wykonaniu Moniki i Fabiana z salonu "Szalone Nożyczki"

Podczas koncertu zostanie przeprowadzona kwesta na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wolontariusze Finału Orkiestry będą zbierać pieniądze od godzin południowych do 19-tej. W ten sposób wypełnimy ciszę wyborczą naszą przyjaźnią z tymi, którzy ucierpieli w czasie powodzi, myśląc o ich przyszłości.

Zapraszamy do udziału w akcji!!

Dodatkowe informacje: www.wosp.miasto.zgierz.pl, www.ckd.miasto.zgierz.pl, http://www.miasto.zgierz.pl/