☰ menu

czw.-wt.
25.08-18.10.2022
Kochani!

Co będziemy robić w tym roku? Jak zawsze czeka nas duuuużo gotowania, mieszania, zagniatania, szatkowania, pieczenia, smażenia i rozmów o jedzeniu. Rozpoczynamy już 10 i 11 września (jeden dzień i jedna grupa do wyboru spośród dostępnych na stronie – link wcześniej), spotykamy się dwa razy w miesiącu, do końca grudnia mamy 8 spotkań. Można zapisywać się pojedynczo lub na cały semestr. Kiszonki, śliwki, ciacha, zdrowe przekąski do szkoły, dynie, halloween treat boxes, świąteczne potrawy, pierogi, pierniczki i całe mnóstwo innych pyszności.

Co musisz wiedzieć na początek:

Prosimy w momencie zapisów o zgłaszanie wszelkich alergii pokarmowych. Jesteśmy w stanie zamienić produkty na inne (np. wegańskie, bezmleczne, bezjajeczne), ale nie jesteśmy w stanie zaproponować zajęć dla osób na diecie bezglutenowej.

Koszty i zapisy:
– warsztaty pojedyncze100 pln od uczestnika za jedne warsztaty
– warsztaty w karnecie90 pln – konieczność wykupienia karnetu z góry – mały karnet 270 pln/3 zajęcia, średni karnet 360 pln/4 zajęcia, karnet semestralny/duży 720 pln/8 zajęć

Chodźcie, zapraszamy!