☰ menu

Weekend w Multikinie. Rozdajemy zaproszenia!

sob.-niedz.
16.01-17.01.2010

Od 22 sierpnia 2009 r. w każdą sobotę, o godz. 10:30 (powtórki w każdą niedzielę o godz.: 10:30) zaplanowany jest cykl Poranków

z Bobem Budowniczym, Strażakiem Samem oraz Tomkiem i przyjaciółmi.

Bilety na Poranki są w cenie 10 zł, a za dzieci poniżej 1 roku życia rodzic nie płaci. Ta forma pokazów adresowana jest do najmłodszej grupy wiekowej, dzieci w 2 – 6 lat. Czas trwania Poranka to ok. 60 min. Podczas każdego seansu emitowane są po 2 odcinki każdej z bajek. Co tydzień nowe odcinki.

Bob Budowniczy (ang. Bob the Builder, 1999) – angielski serial animowany. Jego światowa premiera miała miejsce 12 kwietnia 1999. Głównymi bohaterami są Bob Budowniczy (ang. Bob the Builder) i jego paczka złożona z sympatycznych maszyn budowlanych: koparki Scoop, betoniarki Dizzy, spychacza Mucka, dźwigu Lofty i walca Roley′a. W polskiej wersji językowej nie są używane imiona maszyn. Zamiast tego pojawiają się ich nazwy, np. betoniarka, walec. Dołącza też Marta (ang. Wendy), która pomaga w budowach Boba. Często dokucza im Strach Na Wróble, który lubi robić dowcipy, np: próbuje zwinąć śniadanie Boba, spróbować tortu urodzinowego Boba, ukraść rzeźbę, itp. Bob Budowniczy ubiera się w żółto-czerwoną koszulę, niebieskie spodnie, brązowe buty, a na głowie nosi kask, co go ochrania. Kiedy inni mają kłopoty, przybywa z odsieczą na budowę.

Strażak Sam (wal. Sam Tân, ang. Fireman Sam, 1987-2005) – brytyjski serial animowany, który przedstawia przygody dzielnego strażaka Sama i jego przyjaciół. Potrafi on nie tylko gasić pożary, ale i również rozwiązywać różne problemy. Serial opowiada o przygodach dzielnego strażaka i jego przyjaciół. Tytułowy bohater serii, dzielny i odważny strażak imieniem Sam, wraz ze swoimi siostrzeńcami i przyjaciółmi mieszka w fikcyjnym mieście Pontypandy w Walii (połączenie nazw dwóch walijskich miast – Pontypridd i Tonypandy). Panuje tam cisza i spokój, ale czasem zdarzają się zarówno kłopoty jak i niezwykłe przygody. Autorami serialu są dwaj byli zawodowi strażacy z Ket. Samuel "Sam" Jones – tytułowy bohater serii, jest człowiekiem pełnym odwagi i sławy. Ma dwóch siostrzeńców – Sarę i Jamesa. Jego kolegami są Elvis, Penny i Trevor.

Tomek i przyjaciele (ang.: Thomas the Tank Engine and Friends) jest telewizyjnym serialem opartym na serii książeczek dla dzieci The Railway Series, napisanych przez wielebnego Wilberta Awdry, prywatnie wielkiego entuzjastę kolei. Ten program był pierwszy raz transmitowany w 1984. Tomek i przyjaciele składa się obecnie z 308 odcinków podzielonych na 12 serii. Tomek jest parowozem tendrzakiem [lokomotywą nie posiadającą tendra]. Jest małą lokomotywą pomalowaną na kolor błękitny. Niektóre jego elementy są pomalowane na czerwono a po obu stronach kotła ma namalowaną złotą farbą cyfrę 1. Tomek ma 6 średnich kół o kolorze błękitnym.

Bieżące informacje o Porankach oraz innych projektach specjalnych
w zakładce „Inny wymiar kina” na www.multikino.pl.

9,10 stycznia, godz. 10:30

Uwaga! Rozdajemy zaproszenia!
Spośród osób, które w czwartek w godzinach 7.00 – 19:00 przyślą na adres basia@miastodzieci.pl zgłoszenie wylosujemy DWA adresy e-mail, których właściciele otrzymają podwójne zaproszenia do wykorzystania w terminie 16-17.01.

W temacie maila proszę napisać: PORANKI, w treści podać swoje imię i nazwisko.

*Zwycięzca zostanie powiadomiony o wygranej drogą mailową, brak e-maila od redakcji Miasta Dzieci oznacza brak wygranej 🙁

Jednocześnie bardzo prosimy o przemyślany udział w konkursie. Otrzymujemy wiele zgłoszeń osób, które nie sprawdzają, czy zostały zwycięzcami i w ten sposób zaproszenie pozostaje niewykorzystane. Zwycięzców powiadamiamy w czwartek godzinach 20.00-22.00.

**Zaproszenia obowiązują do Multikina Pasaż Grunwaldzki

W drodze losowania wybierane zostają adresy mailowe, dlatego treść nadsyłanych zgłoszeń nie ma tutaj znaczenia – ważny jest temat wiadomości. Otwierane są jedynie wiadomości z wylosowanych adresów, i na te wysyłamy odpowiedź.