☰ menu

ilość uczestników: tylko 10 osób

koszt: 30 zł/os.

——————————————–

Na kolejnych spotkaniach uczestnicy zapoznając się ze sztuką wokalną, będą mieli możliwość
korzystania ze sprzętu estradowego i profesjonalnych podkładów muzycznych.
W części teoretycznej spotkań poruszane będą zagadnienia bezpośrednio związane z wokalistyką
(dobór repertuaru, poszukiwanie właściwej interpretacji, uwagi na temat wizerunku scenicznego, jak radzić sobie z tremą itp.)

Zgłoszenie powinno zawierać: imię i nazwisko, telefon, e-mail.

Zgłoszenia należy wysyłać na adres: spiewajmy@akcja.pl

Koszt uczestnictwa w zajęciach grupowych 30 zł od osoby (120 zł miesięcznie).

Uwaga!!! Można dokonać zapłaty za cały semestr jesienny i otrzymać upust 20%.
Kwota 290 zł płatna gotówką na 1 spotkaniu.

Istnieje możliwość nieregularnego udziału w zajęciach – o ile będą wolne miejsca.
W takim przypadku koszt uczestnictwa płatny każdorazowo po zajęciach wynosi 40 zł od osoby.
Z tej formy mogą skorzystać również osoby pragnące zorientować się, czy zajęcia spełniają ich oczekiwania.
W takim przypadku konieczne jest również wcześniejsze zgłoszenie e-mailem.

Na ostatnim spotkaniu w semestrze jesiennym (22.12.2011 r.) uczestnicy nagrają kolędy.
Osoby systematycznie uczęszczające otrzymają certyfikaty uczestnictwa.

W każdej chwili można dołączyć do grupy o ile będą wolne miejsca.

Dolna granica wieku to 14 lat, górnej granicy nie ma.
Dotychczas większość uczestników naszych zajęć to osoby w wieku 20-30 lat, najstarszy uczestnik miał 70 lat.
Co tydzień każdy uczestnik otrzymuje GRATIS – w celach szkoleniowych – dowolny polski podkład muzyczny
wybrany z naszego spisu podkładów. Znajdujące się w spisie podkłady zagraniczne rozdawane są bez limitu

Bardzo proszę zainteresowane osoby o zgłoszenia e-mailem, dodatkowe informacje można uzyskać telefonicznie
pod numerem 606 607 826.