☰ menu

Warsztaty w studio warsztatowym CSW Łaźnia

06 – 09 lipca z AutoArt w LKW Gallery

Pierwszy lipcowy tydzień w LKW Gallery odbywa się pod hasłem akcji. W dniach 06-08.07 po raz kolejny malujemy kontener. W zeszłym roku na podstawie przeprowadzonych wśród mieszkańców Dolnego Miasta ankiet, powstał wielki napis „Mili ludzie". Obecnie inspirację stanowi geometria. Abstrakcyjna kompozycja, która pojawi się na boku tira, będzie efektem lekcji „Geometrii w kleju i spreju". Na gramofonach akcję będzie wspomagał gość specjalny dj Tuse związany od lat ze sceną graffiti. Z kolei w czwartek 08.07 otwieramy konkurs fotograficzny „Cyknij rodzica z zabawką". Chcemy namówić dzieci, by łapały w obiektywie chwile, gdy rodzice sięgają po ich zabawki. Na fotografie, jedną od każdej osoby, czekamy do 24.08 pod adresem autoart.lkwgallery@gmail.com. Wszystkie prace ukażą się na pokonkursowej wystawie w CSW Łaźnia. Obie akcje graffiti i fotograficzna są pomysłu Tomka Saciłowskiego – inicjatora nietypowych wydarzeń artystycznych jak „Mała Le Guern – Działka, Praca, Edukacja", „Skoki przez bramkę", czy trasa koncertowa zespołu „Rano". Tydzień zakończy parada – prezentacja wieńcząca warsztat tańca współczesnego Magdy Jędry i pracy z tematem „Tranzyt". Punktem wyjścia do poszukiwań w ciele była przestrzeń Dolnego Miasta, jej topografia, pamięć miejsca, tkanka semiotyczna.

Program:

• 06.07, wtorek, godz.14:30 – 17:30, „Geometria w kleju i spreju":

• rozwiązywanie zadań z zakresu geometrii w celu stworzenia projektu graffiti

• tworzenie trójwymiarowych zwierząt z figur geometrycznych

• 07.07, środa, godz.: 14:30 – 17:30, „Geometria w kleju i speju":

• malowanie LKW Gallery

• przygotowanie szablonów oraz malowanie banerów

• gość dj Tuse

• tworzenie trójwymiarowych zwierząt z figur geometrycznych

• 08.07, czwartek, godz.15:30 – 17.30: otwarcie akcji fotograficznej „Cyknij rodzica z zabawką"

• tworzenie rzeźb z cyklu „Spójrz na mnie" zapoczątkowanego przez Magdę Bielesz

• 09.07, piątek, godz. 16:00 – parada „Tranzyt", start: LKW Gallery

Zajęcia odbywają się w LKW Gallery

studio warsztatowym CSW Łaźnia w tirze przy ul. Szopy

tel: 502 047 889, e-mail: autoart.lkwgallery@gmail.com

Informacje: www.laznia.pl, lkwgalleryautoart.blogspot.com

Warsztaty są BEZPŁATNE

Strefa klubowa AutoArt w LKW Gallery

MASZ JAKIŚ POMYSŁ? NUDZISZ SIĘ? CHCESZ ZROBIĆ COŚ?
ALBO ROBIĆ NIC? CHCESZ POZNAĆ NOWE OSOBY?
SPOTKAĆ SIĘ Z PRZYJACIÓŁMI?

Zapraszamy do Klubu LKW Gallery! Jak trafić? Szukaj tira zakleszczonego pod wiaduktem przy ulicy Szopy w Gdańsku. Pod nazwą Strefa Klubowa kryją się warsztaty, odbywające się popołudniami w godz. 16:00 – 17.45 w LKW Gallery w otwartych lub półotwartych grupach. Wśród propozycji dla najmłodszych w Klubie 5-10 lat są zajęcia twórcze oraz 101 kroków w czytaniu i pisaniu, zaś dla starszych m.in.: Letni lans po gruszą, Muzyka Ziemi. Jednak przede wszystkim jednak jest to miejsce i czas otwarte na inicjatywę dzieci i młodzieży. W sierpniu Klub 5-10 lat wyjątkowo będzie odbywał się w poniedziałki i czwartki, w lipcu – wtorki i czwartki.

Zajęcia odbywają się w LKW Gallery

studio warsztatowym CSW Łaźnia w tirze przy ul. Szopy

zapisy: bezpośrednio w LKW Gallery od poniedziałku do piątku w godz. 12.00-18.00,

tel: 502 047 889, e mail: autoart.lkwgallery@gmail.com