☰ menu

10.07.2011 (niedziela),
godzina 12.30

Muzeum Miasta Łodzi Galeria Mistrzów Polskich

zaprasza na warsztaty rodzinne „Parcie na szkło – Decoupage"

Podczas kolejnego spotkania nauczymy się nakładania wzorów do decoupage′u na szklane powierzchnie. Umiejętność tę wykorzystamy poczas samodzielnego ozdabiania słoików, które po naszych zabiegach będą mogły pełnić funkcje lampionów, dekoracyjnych pojemników lub wazonów.

Panowie również mogą uczestniczyć w spotkaniu by następnie stworzonymi przez siebie dziełami obdarować żonę, mamę, dziewczynę lub przyjaciółkę.

Prosimy przynieść ze sobą jednynie słoik do ozdobienia. Wszystkie pozostałe materiały są przez nas zapewnione.

Półtoragodzinne warsztaty rozpoczynają się o godzinie 12.30. Warsztaty są odpłatne: 10 zł od osoby. Zapraszamy dorosłych i młodzież od lat 10-ciu.
Jeśli są Państwo zainteresowani uczestnictwem prosimy o potwierdzenie obecności na zajęciach mailowo na adres m.urbanska@muzeum-lodz.pl  i k.socha@muzeum-lodz.pl  lub telefonicznie pod numerem 42 254 90 40 do piątku 8-go lipca do godziny 15.00.