☰ menu

Warsztaty rodzinne online: Piękno Północy

sob.
12.09.2020
Marzeniem wielu artystów było stworzenie nastrojowego pejzażu, który poruszy emocje odbiorcy i przykuje jego uwagę na dłużej. Niejednokrotnie w poszukiwaniu pięknych widoków podróżowali do dalekich krajów. Malarzy pociągały zarówno zalane słońcem regiony południa jak i tajemniczość, melancholia, czy monumentalizm pejzaży północnych. Kazimierz Stabrowski jeździł na plenery do Norwegii, gdzie powstał m.in. widok skalistego fiordu. Zapraszamy na malarską wyprawę!

Ważne informacje:
• warsztaty odbywają się za pośrednictwem platformy zoom.us
• link otrzymają Państwo dzień przed zajęciami
• w warsztatach można wziąć udział za pośrednictwem dowolnego urządzenia z dostępem do internetu, tj. komputera, tabletu lub telefonu
• do udziału zachęcamy również opiekunów
• zajęcia trwają ok. 50 minut
• bezpłatne wejściówki dostępne na naszej stronie internetowej od 8 września
• na każdych zajęcia obecny może być tłumacz Polskiego Języka Migowego, taką potrzebę prosimy zgłaszać najpóźniej dwa dni przed terminem zajęć mailowo Marcie Kochlewskiej: mkochlewska@mnw.art.pl

godz. 12:00

Warsztaty adresowane do rodzin z dziećmi w wieku 5-12 lat, realizowane w ramach programu Sztuka północy w MNW.