☰ menu

Warsztaty rodzinne: Mały Architekt miasta Łodzi

niedz.
28.01.2024
Zajęcia z elementami warsztatów, które są podzielone na trzy części. W pierwszej części zajęć ich uczestnicy zwiedzają wystawę czasową pt. „Miasto widzę moje ogromne”, na której została pokazana historia Łodzi w ikonografii. Na wystawie ma miejsce oprowadzanie tematyczne z zakresu rozwoju Łodzi i krajobrazu fabrycznego miasta. W drugiej części zajęć uczestnicy tworzą drużyny, które rozgrywają teleturniej – Familiada Rodzin Fabrykanckich. W trzeciej części zajęć ma miejsce zabawa plastyczna w projektowanie przestrzeni fabrycznego miasta.

Czas trwania: około 75-90 minut.

Spotkanie biletowane: 10 zł od osoby (z Kartą Łodzianina i z Kartą Dużej Rodziny 50% zniżki – 5 zł od osoby).

Obowiązują zapisy: edukacja@muzeumtradycji.pl, lub 42 620 05 70 (limit do 25 osób).

Zapisy: od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-16.00.

Preferowany wiek dzieci uczestniczących w warsztatach: 7-12 lat.