☰ menu

warsztaty muzyczne dla dzieci w Warszawie

czw.
13.01.2011
Nauka gry na pianinie – lekcja próbna bezpłatnie

Obowiązuje rezerwacja miejsc:
tel. 600 068 808, e-mail: info@doremifa.eu
Zajęcia indywidualne odbywają się w systemie lekcji 15- lub 30-minutowych 1 raz bądź 2 razy w tygodniu
– w zależności od predyspozycji ucznia.

Miesięczny koszt lekcji:
180 zł (2 razy w tyg. po 15 minut)
180 zł (1 raz w tyg. 30 minut)
360 zł (2 razy w tyg. po 30 minut)

Systematyczne lekcje gry na pianinie odbywają się we wtorki i czwartki od godziny 16.00 na Woli w Klubie Edukacji Muzycznej na ul. Karolkowej 28 lok. 4.

Zapraszamy na bezpłatną lekcję próbną.

Obowiązuje rezerwacja miejsc:tel. 600 068 808, e-mail: info@doremifa.eu

Zapraszamy dzieci już od 3. roku życia. Indywidualne zajęcia są prowadzone przez wykwalifikowanych pedagogów, absolwentów akademii muzycznych. Lekcje dostosowane są do wieku i zdolności dziecka, na zajęciach możliwa jest obecność rodziców. Mały uczeń – poza wydobywaniem dźwięku z instrumentu – uczy się czytania nut, rozpoznawania wartości rytmicznych, poznaje podstawowe zagadnienia z teorii muzyki. Przyswaja proste utwory.
Na koniec semestrów pojawia się przed publicznością na pierwszych koncertach.

Poza nauką gry na pianinie w naszym klubie dzieci uczą się gry na skrzypcach.

Szczegółowe informacje odnośnie do tych zajęć znajdują się na stronie: www.skrzypce.strefa.pl

Zapraszamy!!!

U nas zawsze gratisowa gorąca czekolada, kawa, herbata, coś słodkiego, prasa i sieć WiFi.