☰ menu

warsztaty Mama wie

pon.-wt.
01.04-30.04.2013

Naszą misją, w myśl haseł: MAMA WIE!, MAMA CZUJE!, MAMA ROZUMIE! jest uświadomienie rodzicom, że instynkt macierzyński pozwoli im prawidłowo i z największą dbałością opiekować się dzieckiem, a nasi specjaliści poszerzą ich wiedzę i rozwieją wszelkie wątpliwości. Przekażemy uczestnikom rzetelną wiedzę dotyczącą pielęgnacji i rozwoju dziecka od pierwszych chwil jego życia.

Bezpłatne warsztaty będą miały charakter wykładów, prezentacji a także indywidualnych rozmów ze specjalistami
z zakresu m.in. fizjoterapii, psychologii, pierwszej pomocy czy pielęgnacji. Projekt MAMA WIE! skierowany jest do kobiet planujących ciążę, kobiet w ciąży a także młodych mam wraz z osobami towarzyszącymi.

Gościem specjalnym warsztatów będzie pan Paweł Zawitkowski – Fizjoterapeuta NDT-Bobath, specjalizuje się
w terapii neurorozwojowej, oddechowej i terapii jedzenia. Od lat doradza rodzicom jak przez dotyk, ruch oraz zwariowane pomysły wspierać prawidłowy rozwój ich dzieci.
Celem projektu MAMA WIE! jest dotarcie do jak największej liczby kobiet, które pomimo bliskości dużego ośrodka społeczno – kulturalnego, jakim jest Warszawa, nie zawsze mają szansę skorzystać z tego typu warsztatów. Teraz to my dotrzemy do nich. Warsztaty odbędą się w Legionowie, Pruszkowie, Piasecznie i Otwocku. Honorowe Patronaty nad akcją objęli Prezydenci i Burmistrz wszystkich miast.

Pomysłodawca akcji MAMA WIE!, już od roku propaguje ideę aktywnego spędzania czasu z dziećmi, wydając na terenie Warszawy bezpłatny kwartalnik – DaDa Magazyn Aktywnej Mamy – promujący m.in. miejsca przyjazne Rodzicom z dziećmi.

Warsztaty MAMA WIE! to inicjatywa bezpłatna, dostępna dla wszystkich zarejestrowanych. Wszelkie informacje oraz formularz rejestracyjny można znaleźć na stronie www.mama-wie.pl oraz na profilu na facebook′u (www.facebook.com/warsztatymamawie).

Legionów – 7 – 04 – 2013

Otwock – 14 – 04 – 2013