☰ menu

warsztaty dla rodziców w Warszawie

sob.
04.12.2010

Angielski dla rodziców, czyli jak pomóc dzieciom w opanowaniu języka angielskiego…

Warsztaty deDOMO.
sobota, 04.11, godz. 12.30

Zastanawiasz się czy powinieneś powtarzać z dzieckiem słówka i gramatykę kilka razy w tygodniu? Jesteś wręcz gotów zacząć mówić w domu tylko po angielsku?
Nie, nie musisz robić żadnej z tych rzeczy 🙂 Ale i tak możesz skutecznie pomóc dziecku w nauce języka. Zapraszamy na warsztaty „Angielski dla rodziców” deDOMO, czyli wprowadzenie do nowatorskiej, pozytywnej edukacji w domu, gdzie dowiesz się jak bez wchodzenia w rolę nauczyciela, skutecznie pomóc dzieciom w nauce języka angielskiego. To pierwsze takie warsztaty poświęcone metodzie deDOMO!
Nasza metoda opiera się na spostrzeżeniu, że w domu codziennie nadarzają się dziesiątki okazji, które można świetnie wykorzystać do nauki języka. deDOMO podpowiada jak to zrobić w formie edukacyjnej gry, jak motywować dzieci i co zrobić, żeby nauka odbywała się – dosłownie – przy okazji. Metodę opisaliśmy w serii „Angielski dla rodziców”, która właśnie trafiła do księgarń.

Prowadzący: Grzegorz Śpiewak – wykładowca akademicki od wielu lat wiązany z Instytutem Anglistyki Uniwersytetu Warszawskiego, gdzie obecnie jest dyrektorem ds. praktycznej nauki języka angielskiego, metodyk z wieloletnim doświadczeniem, naczelny doradca metodyczny wydawnictwa Macmillan Polska, autor materiałów dydaktycznych i podręczników oraz publikacji naukowych, artykułów popularyzatorskich m. in. w „Gazecie Wyborczej”, „Przekroju” oraz „Wiedzy i Życiu”.

Informacje szczegółowe:
1. Termin: 4 grudnia 2010 r., godz. 12.30, warsztaty potrwają ok. 1 godz. + 30 min na pytania od uczestników
2. Zgłoszenia i informacje: dedomo@dedomo.pl, w zgłoszeniu proszę podać swoje imię i nazwisko, wiek dzieci oraz tel. kontaktowy. Liczba miejsc ograniczona.
3. Wstęp 10 zł, płatne na miejscu, przed rozpoczęciem warsztatów. UWAGA! Pierwsze 10 Osób, które przyślą na adres dedomo@dedomo.pl email ze swoim imieniem, nazwiskiem i hasłem "MIASTO DZIECI" otrzyma bezpłatne zaproszenie na zajęcia.
4. Warsztaty są przeznaczone dla dorosłych.