☰ menu

warsztaty dla rodziców w Warszawie

śr.-czw.
17.03-08.04.2010
W ramach Przystanku MAMA zapraszamy na:

„Jesteśmy razem”

Jeśli w Twoim świecie pojawił się mały, cudny człowieczek. Jeśli masz w głowie tysiąc myśli i zastanawiasz się jak teraz będzie wyglądało Twoje życie, przepełnia Cię duma i radość pomieszana z niepewnością działania, borykasz się z karmieniem, nie są ci obce nieprzespane noce, chcesz mieć dobre relacje z partnerem. Nie siedź w domu i dołącz do innych mam. Spotkania „Jesteśmy razem” to przyjemnie spędzony czas, wymiana doświadczeń, kobiece sprawy, ciekawi ludzie i dziecięcy eksperci. Spotkania prowadzone są przez wspaniałą i doświadczoną mamę, pedagoga i specjalistkę od spraw laktacji.

„Tea time”
„Bonjuour”

Czy chciałabyś nauczyć się języka angielskiego/francuskiego od podstaw, pogłębiać już nabytą wiedzę czy szlifować  język poprzez udział w zajęciach o formule konwersacji? Mając małe dziecko nie musisz rezygnować z własnych pragnień i osobistego rozwoju.
Zamiast sztywnej atmosfery sali lekcyjnej proponujemy kolorowe poduchy, zestaw pyszności i miłe towarzystwo. Serwujemy dużą dawkę wiedzy oraz wytchnienie od codziennych obowiązków i dobrą zabawę. Na naszych zajęciach poznasz język od przyjemnej strony – gier i zabaw językowych, ciekawych i humorystycznych tekstów oraz popularnych piosenek czy nowinek z różnych dziedzin życia. Nie zabraknie symulacji, w trakcie których wydobędziemy zdolności aktorskie oraz zagadek i problematycznych case studies do rozwiązania. Program zajęć tworzyć będziecie Wy – Mamy razem z Waszym nauczycielem, tak, by na zajęciach pojawiały się interesujące Was tematy i rozwijane były najbardziej potrzebne Wam umiejętności. Kameralne grupy dają możliwość indywidualnego podejścia  i dużego zaangażowania każdej mamy.

Informacje o terminach zajęć dostępne są w planie zajęć, a ceny zawarte są w cenniku. Wszelkie informacje oraz zapisy pod numerem +48 500 700 245 lub poprzez e-mail: malinowo@malinowo.pl

Serdecznie zapraszamy!