☰ menu

warsztaty dla przyszłych i obecnych rodziców

sob.-niedz.
20.04-21.04.2013

Dowiecie się, co dziecko będzie potrafiło w danym wieku, na jakie aspekty przy pielęgnacji malucha powinniśmy zwrócić uwagę, aby stymulować jego rozwój psychoruchowy, czego unikać, a co pomoże nam go uspokoić.

Podczas ćwiczeń praktycznych nauczycie się prawidłowego: podnoszenia (z wózka, fotelika, niskiego łóżka), rozbierania, ubierania, przewijania i noszenia.

Poznacie podstawy masażu shantala i chustonoszenia.

Są to zajęcia dla każdego, kto chciałby zajmować się noworodkiem, czyli:

• mamy, taty, babci, dziadka, cioci …
  • przyszłych mam, czyli kobiet w ciąży,
  • przyszłych mam, czyli kobiet, które kiedyś będą chciały mieć dziecko,
  • obecnych i przyszłych niań,
  • dla każdego, kto chciałby się dowiedzieć, jak odchodzić się z malutkim człowiekiem.

Jeśli dziecko jest już na świecie – zapraszamy z noworodkiem! Przyszłe mamy zapraszamy z większym misiem lub też – po wcześniejszym zgłoszeniu – zapewniamy lalkę do ćwiczeń. Prosimy też o przyniesienie w miarę możliwości pełnej wyprawki – pieluch, ubranek (najtrudniejsze do założenia), kocyka, itd. – po wcześniejszym zgłoszeniu zapewniamy odpowiedni zestaw do ćwiczeń.

Warsztaty poprowadzi Asia Wesołowska – fizjoterapeutka, która pomogła już nie jednemu dziecku i jego rodzicom odkryć świat własnych możliwości ruchowych.

Termin: 20-21 kwietnia (sobota i niedziela),

Godzina: 15:30-17:00

Cena: 55 PLN (łącznie za oba dni)

Każdy z uczestników otrzyma tabelę rozwoju dziecka, na której będzie mógł zaznaczać etapy rozwoju swojego malucha oraz pamiątkowy certyfikat.

Liczba miejsc ograniczona, obowiązują wcześniejsze zapisy.

studio@romera10.pl
tel. 690 117 157

Studio Romera 10
ul. Romera 10 (róg Surowieckiego)