☰ menu

Warsztaty dla macoch w Krakowie

czw.
27.01.2011

– Macocha z bajek to ta zła, zawistna i zazdrosna. Czy takie są współczesne macochy? – zadają sobie pytanie autorki projektu. – Wierzymy, że nie. To często kobiety o dużej tolerancji i akceptacji, które podjęły trudne życiowe wyzwanie. Chcemy sobie nawzajem pomóc.

Zapraszamy kobiety, którym zależy na budowaniu relacji z pasierbami, które chcą konstruktywnie podejść do problemów, odnaleźć się w sytuacji i być szczęśliwe. Zapraszamy zarówno macochy „całodobowe”, jak i te "weekendowe".

W związku z zainteresowaniem uczestniczek 2 krakowskich edycji warsztatów dla macoch naszą działalność kontynuujemy w postaci cyklicznych spotkań. Co miesiąc lub dwa przy filiżance kawy lub herbaty rozmawiamy na wybrane przez Was tematy!
Zapisy: 604 085 911, macochy@famiga.pl
Cena: 25zł
Więcej informacji: www.famiga.pl

Prowadzące:
Agata Szymula

Zawodowo specjalista ds. PR i komunikacji. Interesuje się zagadnieniami związanymi z komunikacją interpersonalną, w tym Komunikacją Bez Przemocy. Posiada certyfikat Praktyka NLP. Obecnie uczestniczka Akademii Mistrzów Treningu Grupy Trenerskiej Mentor. Kończy również Studium Nonviolent Communication, organizowany przez Dojrzewalnię Róż. Pomysłodawczyni pierwszych w Polsce warsztatów dla macoch, które od czerwca 2010 prowadzi w krakowskiej Famidze. Prywatnie szczęśliwa żona i od ponad 2 lat macocha uroczej 7-latki.

Regina Bzowska
Psycholog, absolwentka studiów podyplomowych z zarządzania zasobami ludzkimi. Od trzech lat zajmuje się prowadzeniem szkoleń i warsztatów z zakresu tzw. umiejętności miękkich oraz treningów rozwoju osobistego. Pracuje z osobami bezrobotnymi, pracownikami, a także z młodzieżą. Ukończyła I edycję Szkoły Trenerów Wszechnicy UJ oraz liczne szkolenia doskonalące warsztat trenerski. Obecnie uczestniczy w Studium Porozumienia Bez Przemocy (NVC). Od niedawna fascynuje się jogą.