☰ menu

sob.-niedz.
21.04-22.04.2012

WEEKEND DLA DZIECI:

WARSZTATY FILMOWE PT. Przygoda morska.
14 IV (sb.) godz. 11 – 13.00

Podczas warsztatów wymyślimy filmową historię, przygotujemy scenografię i nakręcimy film.
Jak na razie wiadomo, że akcja dzieje się na morzu – samotny statek pruje przez fale, zmierza nie wiadomo dokąd. Kto jest jego załogą, kim jest kapitan, jaki mają cel i gdzie jest kres podróży? – na te i inne pytania wspólnie znajdziemy odpowiedź.

W czasie warsztatów wykorzystamy technikę greenbox. Zobaczymy, jak powstaje film, co jest ważne przy tworzeniu scenografii i w grze aktorów, jak powstają efekty specjalne. Na koniec warsztatów odbędzie się wstępna, przedpremierowa projekcja filmu. Kilka dni po warsztatach każdy uczestnik otrzyma na pamiątkę płytę z nagranym filmem.

Warsztaty dla dzieci w wieku 7 – 12 lat.
Warsztaty prowadzi: Dominika Olszowy
Zapisy do 12 kwietnia.
Cena warsztatów: 30zł/osobę (w przypadku rodzeństwa każde kolejne dziecko 20zł, rodzice nie płacą)

ZAKAMARKI MAŁEGO DOMU KULTURY
15 IV (nd.) godz. 12.30 – 13.30

Zakamarki Małego Domu Kultury to spotkanie z książką, które może się skończyć w zupełnie innym czasie i przestrzeni. Chcemy, żeby książka inspirowała do odkrywania, tworzenia, eksperymentowania. Zdarzyć może się wszystko.

Na kwietniowych warsztatach…
… spotkamy się z książką Ulfa Starka pod tytułem „Jak tata się z nami bawił". Znacie zabawę w ciepło – zimno albo w chowanie klucza? To właśnie podczas tej zabawy w domu Ulfa i Jannego wydarzyło się kilka śmiesznych historii – chcecie wiedzieć jakich? Zapraszamy na warsztaty.

Warsztaty dla dzieci w wieku 4-12 lat.
Warsztaty prowadzą: Anna Konieczna, Marianna Piskorz, Julia Szmyt – Krych.
Wstęp wolny – prosimy o wcześniejszą rezerwację miejsc.

Zakamarki Małego Domu Kultury to połączenie działań Fundacji Mały Dom Kultury i Wydawnictwa Zakamarki.

Projekt ten realizowany jest przy wsparciu Miasta Poznania.

Patroni Medialni:
Miasto Dzieci, Czas Dzieci, IKS, Dzieci Poznań, Kultura Poznań, Ryms, Qlturka, Radio Afera.

WEEKEND DLA DOROSŁYCH:

WARSZTATY COACHINGOWO – RUCHOWE PT. Super siła – moje mocne strony. 21 i 22 IV (sb./nd.) pierwszego dnia w godz. 10 – 15.00, drugiego dnia w godz. 9.00 – 14.00 (warsztaty trwają 2 dni).

Zazwyczaj mało dajemy sobie czasu i przestrzeni na myślenie o swoich mocnych stronach. Świadomość tego, co w nas wartościowe, co daje nam siłę, w czym jesteśmy dobrzy jest naszym napędem, pozytywną energią, która przenika przez wszystkie sfery życia. W czasie warsztatów zapraszamy do przyjrzenia się swoim mocnym stronom – odnalezienia nowych i wzmocnienia tych, które już są znane.

Warsztaty oparte są w dużym stopniu na technikach ruchowych, dlatego prosimy o zabranie wygodnego i ciepłego stroju, który nie będzie krępował ruchów i ciepłe skarpety, bo najlepiej ćwiczy się bez butów.

Warsztaty prowadzą: Agnieszka Nowacka, Julia Szmyt – Krych. Zapisy do 19 kwietnia. Cena warsztatów: 200zł/osobę.

REZERWACJA MIEJSC NA WARSZTATACH:

Wszystkie warsztaty odbywają się w siedzibie Fundacji Mały Dom Kultury

na ul. Zamkowej 3/ 4 w Poznaniu (wejście przez Klub Dragon).

Prosimy o wcześniejsze zapisy na warsztaty.

Rezerwacja pod numerem tel. 696 310 592 lub na adres e-mail: julia@fundacjamdk.pl.

Potwierdzeniem rezerwacji jest dokonanie przelewu na konto Fundacji Mały Dom Kultury

(w tytule wpłaty proszę wpisać imię i nazwisko oraz nazwę warsztatów).

Prosimy o dokonanie wpłaty najpóźniej na 3 dni od zarezerwowania miejsca na warsztatach.

Fundacja Mały Dom Kultury BZ WBK 80 1090 1359 0000 0001 1279 9355

Ul. Zamkowa 3/ 4, 61-768 Poznań

Liczba miejsc jest ograniczona.

Zastrzegamy sobie możliwość odwołania warsztatów, jeśli nie zbierze się minimalna ilość osób.