☰ menu

warsztaty dla dzieci i dorosłych w ramach Festiwalu Narracje

czw.-sob.
17.11-19.11.2011
W czasie 60-90 minutowej wycieczki staną przy wybranych instalacjach i wspólnie wykonają wskazane przez animatora zadania, odkrywając: niebo na Gdańskiem, światła neonów, węzły komunikacyjne miasta, a nawet gwiazdy na drzewach. Zajęcia staną się okazją do odkrycia tajemnic Dolnego Miasta i złożenia „Miejskiego Zielnika" tej dzielnicy z doświadczeń, przygód i wspomnień, które przeżyjemy podczas NARRACJI.

Animatorzy przygotowali dwie wersje warsztatów, w zależności od wytrzymałości nóg dorosłych i ich maluchów. Pierwsza trasa obejmuje sześć instalacji w niewielkich odległościach od siebie, na terenie Dolnego Miasta. Podczas około 60 minutowych warsztatów, rodzice wraz z dziećmi zatrzymają się przy wybranych instalacjach i zachęceni przez animatorów, nawiążą interakcje z prezentowanymi pracami. Będą to łatwe i ciekawe zadania, które w interesujący sposób pozwolą na nawiązanie relacji z obiektami i ułatwią zrozumienie kontekstu festiwalu. Druga trasa zostanie wydłużona do 90 minut i o 3 instalacje. Bardziej wytrzymali piechurzy, będą mogli zmierzyć się z zadaniami na przestrzeni niemal całego Dolnego Miasta.

Rodzice! Zabierzcie ze sobą latarki i telefony komórkowe z opcją nagrywania filmów!

Trasa 1: piątek – niedziela 17:30, 17:40, 17:50
Spotkanie przed Dawną Zajezdnią Tramwajową, Dolne Miasto.

Trasa 2: czwartek 20:15, 20:20, 20:25, piątek – niedziela 19:30, 19:40:19:50
Spotkanie przez Dawną Zajezdnią Tramwajową, Dolne Miasto.

Miejski Zielnik

Termin 17 listopada o 17:00 – 20 listopada o 00:00