☰ menu

warsztaty dla dzieci

sob.
04.02.2012

Warsztaty poprowadzą studentki ostatniego roku Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej.
Zapraszamy dzieci w wieku 5-10 lat, w sobotę 4 lutego, w godz 10.00 – 11.30,

Teatr Baza ul. Podchorążych 39, Warszawa.
Ilość miejsc ograniczona, zapisy: sielce.architektow@gmail.com lub pod numerem telefonu: 604-417-561.

Sielce Architektów

Jest to pierwszy tego typu projekt społeczny łączący potencjał młodych architektów i mieszkańców w obrębie jednej dzielnicy.
Inicjujemy proces w którym architekci, lokalni aktywiści i mieszkańcy mogą działać na rzecz swojego najbliższego otoczenia.

• Wystawa trwa od 30.01 do 12.02.2012 w hallu Agory, ul.Czerska 8/10
• Debata – 4 lutego (sobota) w godz.12.00-14.30 Teatr Baza, ul.Podchorążych 39
• Warsztaty – 4 lutego (sobota) w godz.10.00-11.30 Teatr Baza, ul.Podchorążych 39

Na wystawie można obejrzeć plansze autorstwa studentów z Pracowni Kompozycji Urbanistycznej PW z propozycjami rozwiązań architektonicznych przestrzeni publicznych Sielc oraz efekty równolegle prowadzonych warsztatów z mieszkańcami.
Wystawa jest wstępem do szerszej dyskusji o potrzebach przestrzennych miasta i zachętą do angażowania się w proces jego transformacji.
Kolejnym wydarzeniem jest debata Przepisy na przestrzeń publiczną dotycząca wpływu mieszkańców na przestrzeń publiczną, ujęta w kontekście architektonicznym, urbanistycznym, inicjatyw oddolnych, oraz konsultacji społecznych.

Organizatorzy:
Wydział Architektury Politechniki Warszawskiej, Partnerstwo dla Mokotowa „Moje Sielce", Stowarzyszenie Twórcze Zderzenia
Partnerzy projektu:
Fundacja dla Polski, Urząd Dzielnicy Mokotów, Stowarzyszenie Twórcze Zderzenia, Agora S.A., JEMS Architekci, Magiel Cafe, TO Studio, Cityposter
Partroni medialni:
Agora S.A., Gazeta Stołeczna, Bryla.pl, Urbanistyka.info