☰ menu

15.10.2011

15.10.11

Podchody

Warsztat edukacyjny dla najmłodszych w cyklu Familia do kwadratu.
Prowadzi Katarzyna Mądrzycka-Adamczyk

Podchody to zabawa wakacyjna, plenerowa, związana z zadaniem, gonitwą, ale i tajemnicą. Kiedy jesienią rodzice zaczynają kręcić nosem wobec wizji wyprawy w błotniste pole, kalosze przestają wystarczać wobec ogromu kałuż, nos czerwienieje z zimna po kwadransie mokrej zabawy i zapowiada nieprzyjemny katar… Ech, szkoda gadać. Zatem, kiedy pogoda przestaje sprzyjać zabawom w lesie, proponujemy wypróbowanie podchodów na terenie zadaszonym. Obszarem objętym grą terenową będzie gmach ms2 , zamiast szyszek i kasztanów będziemy zbierać wrażenia i historie związane z dziełami sztuki, wspinanie się na drzewa zastąpimy jazdą windą, kije i drągi zamienimy na mazaki. Zapewniamy także, że nikt nie wpadnie w pokrzywy. Strój dowolny. Mapy i kompasy czekają.

Obowiązują zapisy.
Zgłoszenia pod nr tel. 605 060 063.
Telefon czynny w godz. 8:00-16:00.